Kadınların İlişkilerde Yaptığı En Büyük 5 Hata

Kadınlar kadınlar. Varlığı bir dert yokluğunda hiç bir şeyin doğru gitmediği kadınlar.

Erkekler hem kadınlar sız yapamaz, hem de kadınların varlığında hep şikayet ederler. İlişkilerde kadınların yaptığı hataları sizler için sıraladık.

Sevgililer Günü hızlıca yaklaşıyor, aşk birçok kişinin aklında.

Hayatınızı paylaşacak özel birisini bulmak harika bir şey olabilir, ancak ilişkiler adil olarak gezinmek için zordur -Dolayısıyla, kadınların ilişkilerin tüm aşamalarında yaptığı en büyük hataların beşini topladık.

Dikkat edin, çünkü bu yaygın hatalar ilişkileri bilmiyorsanız ilişkileri yok edebilir.

1- İlk randevu: Bir ilişkiye çok hızlı atlama

Yalnız kalma korkusu ve “deli bir kedi hanımefendisi” bitiyor. Fakat anlamlı ve kalıcı bir ilişki oluşturmak için, eşinizi akıllıca seçmeniz önemlidir. Biraz vakit geçirin. Bir insan olarak kim olduğunuzu ve bir ilişki dışında ne istediğinizi bildiğinizden emin olun. Uzun vadeli hedeflerinizi anladıktan sonra, bunu potansiyel ortağınızla görüşmeyi unutmayın. İki yıl sonra çocuk istemeyeceğinizi ve bunu istemediğinizi öğrenmek istemezsiniz.

2- Birkaç ay içinde: Kırmızı bayrakları yok sayarak ve onları zamanında halledeceklerini varsayarak

Yani birkaç aydır ilişkiniz var. Seks harikadır, bütün zamanınızı birlikte geçirmek istersin ve gizlice kafanızda düğününü planlıyorsun. Bunun dışında eşinizin yaptığı tek şey sizi rahatsız ediyor. Ama önemli değil mi? Zamanla kendiliğinden işe yarayacak. İlişkinizin başlangıcında eşinin güllü gözlüklerle kolayca görmek çok kolay, ancak sezgilerinizi dinlemek önemlidir. Potansiyel olarak gerçek sorunlara dönüşebilecek küçük şeyler hakkında konuşun.

3- Bir yıl sonra: Arkadaşlarınla ​​dokunmayı kaybetmek

Hepimiz ciddi bir ilişki kurmak isteriz. Bu hızlı tempolu dünyada, sadece işi ve ilişkiyi düzene sokmak yönetmek yıldırıcı görünebilir. Ancak ilişki dışındaki dostluklarınızı geliştirmeye devam etmek önemlidir. Eşiniz sizi delirtirken ve ağlamak için bir omuza (ya da birinin margarita üzerinde şikâyet etmeye ihtiyacı olduğunda) minnettar kalacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte bekâr olduğunuz zamandan daha az zaman harcamak doğal olarak doğaldır, ancak tüm zamanınızı eşinizle geçirmek sağlıksızdır. Artı arkadaşlarınız, aslında ilişkinizi güçlendiren dış görünüşler sunabilir.

4- Birlikte hareket ederek: Para / mali tartışmada başarısız olma

Para hakkında konuşmak garip. Seksi değildir ve utanç verici olabilir, ancak sadece dişlerinizi zımparalamanız ve yine de yapmanız gerekir. Kredi, öğrenci kredilerinden alınan çöp ise, beraber hareket etmeye başlamadan önce eşinize söylemeniz gerekir. Maaş kontrolleri iki katına çıktıysa ama yine de masrafları eşit derecede bölüyorsanız, kızgın olabilirsiniz. Nerede durduğunuzu bilen açık söylemin olması önemlidir. Bu şekilde masrafları ikiye bölmek ve geleceğiniz için birlikte tasarruf etmek için adil bir yol izleyebilirsiniz.

5- 5 yıl sonra: Bir rutine dönüşmek

Uzun süredir bir ilişki içinde olduğunuz zaman, aynı rutinin rahatlığından düşmek kolaydır. Her hafta Salı gecesi Taco’ya katılmakla ilgili yanlış bir şey yoktur, ancak sıkıntıyı önlemek için bir miktar çeşit bulmak önemlidir. İlişki başlangıcında sahip olduğunuz tutkuyu ve heyecanı beklemek mantıksızdır, ancak bu sizin güvenliğiniz için razı olduğunuz anlamına gelmez. Kendi kendini geliştirme ve ilişkinin gelişmesi için, sizi ve eşinizi hem meşgul edecek küçük değişiklikler bulmak önemlidir.