Kadının Eline Tutuşturduğu Kağıt Parçasını Gören Kasiyer Polisi Aradı Ve Kadının Hayatını Kurtardı

Bruce Dean, Washington’daki bir benzin istasyonunda kasa görevlisi olarak çalışıyor.Bir cumartesi günü benzin istasyonu araçlarına benzin almak isteyen sürücülerle doldu. Ancak bir müşteri çok dikkat çekti. Hareketleri, yakında gerçekleşecek bir olayın habercisiydi.

Benzin istasyonuna bir kadın geldi. Kadının hareketlerinde Bruce bir gariplik sezdi. Kadın gergin ve stresliydi.

Bruce kadını selamlamadan hemen önce kadın Bruce’dan bir kağıt ve kalem istedi. Kağıda bir not yazdı ve aceleyle adama verip derhal oradan ayrıldı.

Notta, “Polisi arayabilir misiniz?” yazıyordu. Kağıdın hemen altında da aracın plakası, “Araçta bebek var” ve “Şiddet görüyorum” yazıyordu.

Bruce hemen telefona sarıldı ve polisi aradı.

Bruce aracın plakasını polise bildirdi ve polis aracı tespit etmeyi başardı.

Daha sonra öğrenilenlere göre Mark Valuckas isimli adam, kağıda yazı yazan kadınla beraber yaşıyormuş. Aralarında bir tartışma çıkmış. Adam, kadına bebeğiyle beraber arabaya binmezse kötü şeyler yapacağını söylemiş. Tehdit içerikli söylemler bebeği de kapsıyormuş.

Tam o sırada benzin istasyonundalarmış. Kadın aceleyle Bruce’un eline bu notu vermiş. Kalabalık olduğundan adam kadının içeriye girdiğini görmemiş.

Bruce’un hızlı müdahalesi sayesinde Valuckas tutuklandı. Kadın ve bebeği ise zarar görmeden kurtarıldı.

Haberin detaylarını aşağıdan izleyin:

Kadın içinde bulunduğu duruma rağmen sakin davranarak gerekeni yapmayı başarmış. İyi ki Bruce hızlı davranmış ve polisi aramış. Bruce sayesinde kadın ve bebeği şimdi güvendeler. Adamı ayakta alkışlamak gerek. Katılıyorsanız paylaşın.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.