İzdivaç programında şöhreti yakalayan Hanife, bıçak altına yattı ve bambaşka biri oldu

Zuhal Topal’ın evlilik programı yayınlandığı dönemde kendisine eş arayan Hanife, şöhreti yakalamıştı. Estetik yaptıran Hanife, başka biri oldu

Star TV’de yayınlandığı dönemde çok ses getiren Zuhal Topal izdivaç programı bitse de yankıları hala sürüyor. İzdivaçtaki eski gelin adayı Hanife, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.


DUDAKLARINA SİLİKON YAPTIRDI

Sık sık paylaşımlar yapan Hanife’nin güzelliği takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Hanife’nin kendisine estetik yaptırdığı, dudaklarına silikon yaptırdığı iddia edildi

Hanife’nin son halini görenler, “Programdaki halinden eser yok.” dedi.


İşte Hanife’nin estetikli hali…


Öte yandan izdivaç programında koca ararken şöhret olan gelin adayı Hanife, sosyal medya hesabından yaptığı reklamlarla büyük paralar kazandı.


Kazandığı paraları nereye yatırdığı merak edilen Hanife, sosyal medya hesabından yeni aldığı İzmir plakalı lüks arabasını paylaştı.


Satın aldığı arabayı da yaptığı reklamlar için kullanmaktan geri durmayan Hanife’nin bunun için ekstra kira alıp almadığı bilinmiyor.


HANİFE KİMDİR?

2 yıldır izdivaç programlarından tanıdığımız Hanife Gürdal 1.64 boyunda ve 59 kilo. Progarma ilk Esra Erol’da başladı daha sonra Zuhal Topal’ın programına katıldı.

Taliplerine ret cevabı vermesiyle ünlendi. Şimdi TV8’de Aşk-ı Roman dizisinde oyunculuk yapıyor ve Instagram’dan yaptığı reklamlarla bol bol para kazanıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir