İşte televizyon dünyasının 8 sevilen ismi ve az bilinen evlilikleri…

Magazin haberlerinde sürekli denk geldiğimiz, ışıltılı sanat dünyasının sansasyonel ünlüleri bir yana; bir de aşk ve evlilik hayatını göz önünde yaşamaya mesafeli duran, Türk halkının sevdiği ve merak ettiği isimler var. İşte televizyon dünyasının  sevilen ismi ve az bilinen evlilikleri…

‘İstanbullu Gelin’ dizisinin ‘Adem’i Fırat Tanış’ın mütevazı aile yaşamı hayranlık verici.

Fırat Tanış eşi Kübra Tanış ile sade ve sakin bir hayat sürüyor.

Bu mütevazı ve sakin hayata 2014’te dünyalar tatlısı bir kız bebek katıldı ve belki de Fırat Tanış’ı besleyen en önemli damarlardan biri oldu.

Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan geçen yıl Serap Korkmaz Aslan ile hayatını birleştirdi.

Komedyen Tolga Çevik, 13 yıldır Özge Çevik ile evli.

Tolga Çevik’in geçen eylül ayında evliliklerinin 13. yılında eşi Özge Çevik için yaptığı duygu yüklü paylaşım sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

İŞTE TOLGA ÇEVİK’İN O PAYLAŞIMI:

“Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km’deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de ‘Ay hayatım bakıcı şart’ demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında, salladığın, doğururken ‘Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin’ diye moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir “evde bakıcı olmalıdır” demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye’miz yuvamıza hayırlı olsun…”

(Tolga Çevik’in kızı Tuna ve oğlu Tan ile eşi Özge Hanım)

Ekranların eğlenceli ismi Ümit Erdim 1 senedir Seda Erdim ile evli.

Ümit Erdim sosyal medya üzerinden ”Ben olsam benimle evlenirdim” mesajı atmış, Seda Erdim de ”Ben olsam ‘evet’ derdim’ yanıtını vermişti.

Oyuncu Timur Acar ve Aşk-ı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Eda Özerkan, ‘Kertenkele’ dizi setinde aşık olup evlendi.

Tiplemeleriyle herkesi kırıp geçiren Derya Karadaş’ın oyuncu eşi Haki Biçici.

İki yıl önce evlenen çiftten Derya Karadaş, Haki Biçici ile nasıl tanışıp evlenme teklifi aldığını şu sözlerle anlatmıştı: ”3 yıldır birlikteyiz. Yalan Dünya setinde tanıştık. Haki evlenme teklifini ise Karadeniz’de yaylada diz çökerek yaptı. Ben de kabul ettim.”

Derya Karadaş-Haki Biçici

Oyuncu-sunucu İlker Ayrık bir röportajında “Eşimin deşifre olmasını istemiyorum. ben başkasının eşlerini merak etmiyorum” demişti.

İşte İlker Ayrık ve eşi Sanem Ayrık

Bir dönemin sevilen dizisi, ‘Hayat Bilgisi’nin Beton Ayşe’si Hayfa Safi Tulun ve eşi..

2010 yılında sürpriz bir kararla evlenmiş başarılı oyuncu. Eşinden ise övgü dolu sözlerle bahsediyor:

“Eşim, mucizem… Hayat Bilgisi’nin son senesinde girmişti hayatıma. Post Prodüksiyon sorumlusu. Erler Film’de 5 yıl birlikte çalıştık. Şimdi bol çocuklu bir hayatımız var. Bizim çocukların hepsi 4 patili ama bizim için bir farkı yok”