İşitme Engelli Eşinin En Sevdiği Şarkıyı Düğünlerinde İşaret Diliyle Söyleyen Muhteşem Gelin

Brittany Wine Garner, Georgia eyaletindeki küçük bir ilçede yaşıyor. Karakteristik özellikleri tıpkı diğer Amerikanlar gibi. Eşi Evan işitme engelli olduğundan işaret dilini geliştirmek için elinden geleni yapıyor.Çiftin düğününde Brittany eşine sürpriz yapmak istedi. Gerçekleşen düğün sıradan düğünlerin aksine oldukça ilginçti.

Brittany ve Evan nişanlandıktan hemen sonra Brittany, Nathan Roberts isimli işaret dili uzmanından dersler almaya başladı. Böylelikle eşinin en sevdiği şarkıyı düğününde işaret diliyle ‘söyleyebilecekti’.

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesapladı. Ancak eşine durumu belli etmeyerek son saniyeye kadar sürprizden haberdar olmamasını sağladı. Evan, eşinin kendisine hazırladığı sürprizden habersizdi. Tabii ki her düğünde olduğu gibi şarkı söyleneceğini ve dans edileceğini biliyordu ancak Brittany’nin sürprizini asla tahmin edemezdi.
Brittany, şarkıyı işaret dilinde ‘söyleyebilmek’ için haftalarca çalıştı. Evan, düğünde muhtemelen işitme engelli olmanın zorluğunu çekiyordu. Kendi düğününde dışlanmış gibi hissediyordu. Ancak eşinin kendisine hazırladığı sürpriz sonrasında gözleri doldu. İşitme engelli damadın sürprize verdiği tepkiyi kendi
gözlerinizle görün:
Brittany eşi için çok ince bir harekette bulunmuş. Evan her ne kadar güçlü durmaya çalışsa da videonun ilerleyen kısmında ağladığını göreceksiniz.
İşitme engelli eşinin mutlu etmek için düğünlerinde işaret diliyle şarkı ‘söyleyen’ gelinin jestini herkesle paylaşın.