İlginç Yüzükler ve Eklem Yüzükleri

İlginç Yüzükler ve Eklem Yüzükleri

Gün geçmiyor ki ilginç ve farklı takılara rastlamayalım.. Ellerimizi zarifliğini ortaya çıkarmak için birbirinden farklı yüzükleri bir araya topladığımız galerimizde ki yüzükleri sizde çok beğeneceksiniz.. Eklemlerin kıvrımlarına uygun olarak üretilmiş bu yüzükler oldukça şık ve gösterişli görünüyor..

Zarif taşlarla bezenmiş orta parmağa takılan elinizin üzerinden başlayıp tırnak ucuna kadar uzanan çok şık bir eklem yüzüğünü görerek başlayabilirsiniz.. Bir başka ilginç model ise yüzük parmağınıza takılan ve elinizin üzerine kadar uzanan taşlı şık bir yüzük modelide oldukça güzel görünüyor.. İnci taşlı başka bir eklem yüzüğüde hem inci taşlı ve de zincirli iki parçanın birbirine bağlanmış hali.. Benzeri bir başka yüzük de altın renkli imitasyon iki parça zincirlerle eklenmiş eklem yüzüğü..

Küçük parmağınızın uç kısmına takabileceğiniz gümüş renkli yine farklı bir yüzük modeli.. Küçük parmağınızla birlikte kombin yapabileceğiniz işaret parmağınıza takabileceğiniz güzel bir örnek.. Dört parmağınıza da takabileceğiniz taşlı harika bir örneği yine galerimizde görebilirsiniz..

Baş parmak ve işaret parmağına takabileceğiniz bir eklem yüzüğü de çok şık görünüyor.. Yüzük parmağınızda kullanabilecğiniz eklem yüzükleri, tüm parmaklarınıza takabileceğiniz farklı farklı yüzükler ve daha fazlası için mutlaka galerimize göz atınız..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.