Huysuz Adam 7 Yıl Boyunca Her Gün Garson Kızdan Dert Yakındı – Hayatını Kaybedince İse Gerçek Ortaya Çıktı

İnsanlara kendine davranılmasını istediğinde şekilde davran” demişler. Çünkü er ya da geç ektiğinizi biçiyorsunuz.

Daha önce itfaiyecilere ücretsiz kahve servis etmesinin karşılığında hayal bile edemeyeceği bir sürprizle karşılaşan garson kızın hikâyesini sunmuştuk.

huysuz-adam-7-yil-bo-96748359d34e0f40f074

Şimdi ise buna benzer başka bir hikâye aktarıyoruz. Teksas’ta yer alan Luby isimli bir restoranda çalışan garson kadının başına öyle bir şey geldi ki karmaya bir kez daha inanacaksınız.


Morali ne kadar bozuk olursa olsun, Melina her müşterisini içten gülümsemesiyle karşılıyordu. İnsanlara olan içten yaklaşımı herkesin onu sevmesini sağladı.

Ancak bir müşteri hariç. Walter ‘Buck’ Swords isimli 89 yaşındaki bir adam restoranı 7 gün boyunca her gün ziyaret etti ve her gün şikâyet edip durdu.

Yaşlı adamı memnun etmek mümkün değildi. Kimse Walter’ı sevmiyordu. Aslında Walter da kimseyi sevmiyor gibi görünüyordu.

Ancak Melina bir şekilde yaşlı adamla anlaşabiliyordu.


Fotoğraf: Facebook
Melina, 7 yıl boyunca her gün 89 yaşındaki huysuz adamı içten gülümsemesiyle karşıladı. Olabildiğince nazik bir şekilde yaşlı adama servis yaptı. Adam her ne kadar huysuz olsa da ona güzel sözler sarf etti.

Yıllar geçti ve her gün aynı şeyler gerçekleşti. Melina, Walter’a servis yaptığında kendini rahatlamış hissediyordu.

Bir gün her şey değişti. Her gün aynı saatte restorana gelen Walter, o gün restorana hiç uğramadı.

Melina kısa süre sonra acı haberi aldı. Walter vefat etmişti.


Fotoğraf: Youtube
Ertesi gün restorana bir avukat girdi ve Melina’yı sordu. Melina’yı bulduktan sonra sohbet etmeye başladılar. Avukatın ziyaret sebebi Walter ile ilgiliydi. Avukat, Walter’ın yıllar boyunca Melina’yı ne kadar sevdiğini suratına söyledi. Walter’ın her gün restorana gelmesinin sebebi Melina’nın güler yüzlü tavrıymış.

Melina, güzel sözleri duyunca çok sevindi. Saniyeler sonra ise çok şaşırdı.

Walter, Melina’yı o kadar sevmişti ki mirasının bir kısmı olan 50.000 dolar ve arabasını Melina’ya bırakmıştı. Bunu duyan Melina gözyaşlarına hakim olamadı.
Olaya ait haberi izleyin:
İyilik yapan her zaman iyilik bulur. Bazense hiç beklemediği şekilde. Hikâye bunun en iyi örneği.
Hepimiz tıpkı Melina gibi, insanların kötü yanlarının yerine iyi yanlarını görmeyi denemeliyiz. Sonunda 50.000 dolar alacağınızı bilmeseniz bile insanlara saygı ve sevgiyle yaklaşmalısınız. Kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayacaktır. Melina’nın hikâyesini arkadaşlarınızla paylaşın.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir