Hayrete düşüren boşanma sebebi…

Farklı boşanma sebeplerine birçok kişi alışkın ancak bu seferki biraz daha ilginç. İstanbul’da kocasına boşanma davası açan bir kadının sebepleri arasında ağzının kokması da yer alıyor…

İstanbul’da ilginç bir boşanma davası açıldı. Şiddetli geçimsizlik sebebiyle açılan boşanma davasının sebepleri arasında ağız kokusu da yer alıyor. Vatan’dan Tolga Atar’ın haberine göre eşinden boşanmak isteyen Hülya Z. dilekçede eşinin psikolojik sorunlarının olduğunu ve uzun zamandır ağzının koktuğunu sebep olarak gösterdi.

“PSİKOLOJİK SORUNLARI VAR”
Hülya Z. İstanbul Aile Mahkemesi’ne “Şiddetli geçimsizlik” nedeniyle verdiği boşanma dilekçesinde, eşinin psikolojik sorunlarının her geçen gün arttığını ileri sürerek, “ Eşim Semih Z. kendisi de kabul etmesine rağmen psikolojik sorunlar yaşıyor. Ancak ne bir hastaneye ne de bir doktora gitmemekte ısrar etmektedir. Bu konuda ev içerisinde de tartışmalarımıza neden olmaktadır” dedi.

“UZUN ZAMANDIR AĞZI KOKMAYA BAŞLADI”

Hülya Z., “Semih Z. baskıcı ve sert kişiliğe sahiptir. Aile yakınlarımızın yanında bile kontrolsüz hareketlerde bulunarak ağır hakarete varan sözler sarf etmektedir. Eşimin psikolojik sorunlarının yanı sıra uzun zamandır ağzı kokmaya başladı.

Hatta bunun bir rahatsızlığı nedeniyle olabileceğini kendisiyle konuştuk. Yine de bir doktora gitmedi. Aynı ortamda oturan bir kişi bile rahatlıkla kokusunu hissedebiliyor. Baskıcı tavırları ve sağlık sorunları nedeniyle evlilik hayatımız devamlı tartışmalı geçmektedir” diyerek boşanmak istediğini söyledi.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.