Hayatına Son Veren Chris Cornell’e Eşinden Duygu Yüklü Veda Mektubu

Hayatına Son Veren Chris Cornell’e Eşinden Duygu Yüklü Veda Mektubu

Geçtiğimiz günlerde ölümüyle müzik dünyasını hüzne boğan ve sevenlerini adeta şoka uğratan Rock dünyasının yıldızlarından Chris Cornell, arkasında eşi Vicky Cornell ve üç çocuğunu bıraktı. Soundgarden ve Auidoslave gruplarının vokalisti olarak tanıdığımız ünlü sanatçı 18 Mayıs 2017 tarihinde ABD’nin Detroit kentinde 52 yaşında ölü olarak bulunmuştu. Kuşkusuz onu tanıyanlar olarak hepimiz bu duruma üzüldük fakat hayat arkadaşı Vicky Cornell’in acısı tartışmasız en büyüğü olmuştur…

Vicky Cornell, Billboard dergisinde yayınlanan mektubuyla Chris Cornell’a duygusal şekilde veda etmiş…

“Benim tatlı Christopher’ım”

“Sen dünyanın en iyi babası, kocası ve damadıydın. Sabrın, anlayışın ve sevgin her zaman apaçıktı.”

“Bana her zaman seni kurtardığımı, ben olmasaydım hayatta olmayacağını söylerdin. Seni mutlu, yaşam dolu ve motive olmuş gördükçe kalbim aydınlandı. Hayata karşı heyecanlı gördükçe, cömert olmak için elinden geleni yaptıkça.”

“Son on yılda hayatımızı yaşadık ve üzgünüm, benim tatlı sevgilim, sana o gece olanları göremedim.”

“Yalnız olduğun için üzgünüm ve biliyorum ki o sen değildin benim tatlı Christopher’ım. Çocukların da bunu bilecek, huzur içinde uyuyabilirsin.”

“Kırıldım, ama senin için ayakta kalacak ve güzel bebeklerimizle ilgileneceğim. Seni her günün her dakikası düşüneceğim ve senin için savaşacağım.”

“Ruh eşi olduğumuzu söylediğinde haklıydın. Bir kere kesişen bir yolun yeniden kesişeceği söylenir ve biliyorum ki beni bulmaya geleceksin ve seni bekliyor olacağım.”


“Sevginin tarihinde kimsenin bir başkasını sevmediği ve sevemeyeceği kadar çok seviyorum seni.”

“Her zaman ve sonsuza kadar,
Senin Vicky’in.”