Hayata Bakışınızı Değiştirecek Etkileyici Fotoğraflar

Hayata Bakışınızı Değiştirecek Etkileyici Fotoğraflar

1-Ameliyat esnasında annenin kesilen karnından elini çıkartıp ameliyatı yapan cerrahın elini tutan bebek..
2-Evsiz olarak sokaklarda yaşayan adama bir polis memurunun ayakkabı satın alması
3-Koreler arası düzenlenen “Aile Birlikteliği Günün”de Güney Koreli olan erkek kardeşine veda ederken gözlemleyeceğiniz Kuzey Koreli bir adam..
4-Gazze’ de düşen bombalara rağmen eğitim yapılan okul..
5-Yine Gazze’ de kurşunlanmış ve kurşun delikleri dolu apartman balkonundan bakan çocuklar ve her şeye rağmen yıkanmış çamaşırların kurutulmaya çalışılması..
6-Brezilya’da bir anne bir yandan çocuğunu korumaya çalışırken diğer yandanda polislere direnmeye çalışıyor..
7-Ampute (kol ya da bacakların cerrahi yöntemlerle kesilmesi. )bir atlete yardım etmek için ilk sırayı ve 10 bin dolarlık ödülü feda eden başka bir atlet.
8-Ölümcül hastalığı nedeniyle kızının düğününe katılamayıp Skype aracılığı ile düğüne bağlanan bir anne..
9-Bir anne maymun insanlığın en büyük örneklerinden birini veriyor bir hayvan olarak iki kör adama su içmesi için yardım ediyor..
10-Kollarını kaybeden Ahmad’ ın ile bacaklarını kaybetmiş olan Fatima’ nın büyük aşkı..
11-Kore savaşı esnasında iki haftalık olan kediye elleri ile bakan Çavuş Frank Praytor hayata bakış açımızı değiştirmesinde ne yapsın..
12-Çinli bir grup doktor, beyin tümöründen ölmüş organlarını bağışlamış ve bir çok kişinin hayatını kurtaracak olan 11 yaşında bir çocuk için saygı ile selam verirken..
13-Mars’ta bile selfie çekiliyor olgusu ile Mars’ ta ilk selfie görüntüsü
14-II. Dünya Savaşında kullanılan anıt olarak sergilenen tankın önündeki Rus savaş gazisi..
15-Çatışma esnasında ailesinden ayrı düşmüş bir çocuğu sahiplenen ABD askeri..
16- Avustralya’da bir orman yangını esnasında rastladıkları koala ya yardım eli uzatıp onu yangından kurtarıp su içiriyorlar, yangın varken birde hayvanlarla mı ilgileneceğiz demeden..
17- II Dünya Savaşında sağır olan Dobri Dobrev 98 yaşında bir savaş gazisi, her gün şehir merkezine 10 km yürüyerek dileniyor, ama dilenciliği sadece kendisi için yapmıyor. Bugüne değin biriktirdiği 40.000 euro ya yakın bir para ile şehirdeki manastırda kalan yetim kalan çocuklar için ve bakım evlerinin yenilenmesi için kullanıyor, kendisi içinse cüzi bir miktar para ayırıyor..
18-Kolsuz ve bacaksız aşk durup düşündürüyor.. İnancımızı tazelemeniz yanı sıra hayrete düşürüyor..Görev esnasında maruz kaldığı bomba sonucunda kollarını ve bacaklarını kaybeden genç adamı sevgilisi terk etmiyor ve ona her türlü desteği veriyor.. Sonunda evlilik masasına gidiyor ve evleniyor.. Hayata bakış acımızı değiştirmez mi bu tür olaylar..
19-Mazgala ördeğin yavrularının düştüğünü fark eden polis memurları onları bulundukları yerden kurtarıyor..
20-Hayatında ilk defa bir ‘ses’ duyan çocuğun bakışları.
21- ABD askerine çay veren yaşlı Afgan

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.