Hatice’nin pozu yine olay oldu: Hükümet gibi kadınım

Uzun süredir müzik piyasasından uzak olan Hatice, sosyal medyada gündem yaratacak bir paylaşımda bulundu ve hatta paylaşımına yaptığı “Hükümet gibi kadınım” yorumuyla ego patlaması yaşadı.

Karın içeri göğüs dışarı fotoğrafıyla gündem olan şarkıcı Hatice, yine gündem yaratacak bir paylaşımda bulundu. Hatice, fotoğrafına “Hükümet gibi kadınım” yazarak ego patlaması yaşadı.

Uzun süredir müzik piyasasından uzak olan Hatice, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye başladı.

‘KARIN İÇERİ GÖĞÜS DIŞARI’

Hatice, geçen haftalarda bir moda evinin davetine katılmış ve davette verdiği pozla kafaları karıştırmıştı. Hatice’nin bu pozu ‘Karın içeri göğüs dışarı’ olarak yorumlanmıştı.

Hatice, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.

Son olarak paylaştığı bir fotoğrafın altına “Vallahi derler ya hükumet gibi kadın işte o benim vay be ne çıkmışım” yorumunu yaptı. Hatice’nin kendi kendisini övdüğü yorum şaşkınlık yarattı.

İŞTE HATİCE’NİN O PAYLAŞIMI;

Son dönemde sosyal medyada yaşanan taciz ve çirkin tekliflere kendisinin de çok sık maruz kaldığını söyleyen Hatice şöyle konuşmuştu:

“Bir sürü mesaj yazanlar var. Dubaili bir işadamı yazmıştı ve bana utanmadan 100 bin dolar teklif etti. ‘İki gün buyurun misafirim olun’ dedi.

‘DEVAM EDERLERSE İFŞA EDECEĞİM’

Devamlı isim değiştirerek yazan sapıklar da var. Onlarda devam ederlerse yakında ifşa edeceğim. Beni başkalarıyla karıştırmasınlar.”

Bir zamalar türkülere getirdiği yorumla müzik piyasasına damgasını vuran Hatice, önceleri kısa ve koyu renk saçlarıyla mütevazı bir görünüm sergiliyordu.

Eski fotoğrafları ile şimdiki halini görenler ise şaşırıyor.

İŞTE HATİCE’NİN ESKİ HALİ;