Haberler şoke etti! Herkes her yerde onu arıyordu… Canlı yayına bağlandı ve “Evlendim” dedi

120 gündür kendisinden haber alınamayan genç kız, babasının kendisini aramak için çıktığı gündüz kuşağındaki kadın programlarından birine telefonla bağlanarak evlendiğini itiraf etti.

Dile kolay… Tam 120 gündür kızını yana yakıla arıyordu…Son çare olarak canlı yayına çıkıp kızını orada aramaya çalıştı ve amacına ulaştı… Kızı canlı yayına bağlandı, babasına bunu söyleyince stüdyo buz kesti, baba ise büyük şok yaşadı… İşte o anlar…

120 gündür kayıp olan ve her yerde kızını arayan acılı baba, son çare olarak bir kadın programına başvurdu. “Yediğim yemek boğazımdan geçmiyor” diyen acılı baba 120 gün sonra kızına kavuştu fakat bu kavuşma hiç beklenmeyen bir şokla birlikte yaşandı. İşte ayrıntılar…

YASEMİN TELEFONLA BAĞLANDI

Telefonla canlı yayına bağlanan Yasemin ve babası arasında duygu dolu anlar yaşandı. Babasını defalarca aradığını belirten Yasemin, “Ancak beni dolandırıcı zanneTtiği için telefonu yüzüme kapattı” dedi.

EVLENDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Üniversite okuduktan sonra Trabzon’a dönen fakat daha sonra evi terk eden ve 120 gündür kendisinden haber alınamayan Yasemin, 6 Ekim’de sevdiği adamla evlendiklerini açıkladı. Genç kızın bu itirafı hem babasını hem de stüdyodakileri şaşkına uğratıyor.