Gülşen’i çıldırtan işgüzar sunucu!

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesi kutlama etkinlikleri kapsamında konser veren Gülşen, ‘Başkan geliyor çorabını çeker misin’ diyen sunucuya isyan etti. Gülşen, daha sonra yaptığı açıklamada ” Artık bir takım kişilerin kadın erkek fark etmeden başkalarının giyim kuşam ve yaşam tarzına saygısızca müdahale etme hakkını kendilerinde görmelerinin de bir son bulması gerektiğine inanıyorum”dedi.

60 bin kişilik konser ve miting alanını dolduran vatandaşlar, Gülşen’i dinlemek için izdiham oluşturdu. Konserde albümlerinden sevilen şarkılarını seslendiren Gülşen, sahnede büyük bir şok yaşadı.

Elbisesinden dolayı çorap çizmesi aşağıya kayan Gülşen’e sunucu konuşma yaparken “Başkan geliyor çorabını çeker misin” dedi! Gülşen’de sunucuya tepki olarak “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldırmak kadar samimiyetimiz yok” diyerek çıkıştı.

Daha sonra belediye başkanı Gülşen’e çiçek vermek için sahneye çıktı. Gülşen belediye başkanına “bana çorabını çek diyen şuursuz sunucuları buraya çıkartmayacağınıza inanıyorum böyle sunucular yakışmıyor Ordu’ya” dedi.
Şarkı söylemeye başlayınca da öne geçip çorabını hep indirerek tepkisini sahnesi boyunca gösterdi!

O ANLARI ANLATTI

Ünlü sanatçı Gülşen, bir açıklama yaparak yaşananları anlattı:

Sevgili basın mensubu arkadaşlarım ve çok değerli dinleyicilerim. Dün Ordu konserimizde 65.000 izleyeci ile unutulmayacak bir gece yaşadık. Konser devam ederken Sayın Belediye Başkanımız ödül için sahneye gelmeden önce sahneye çıkan, tanımadığım bir sunucunun kulağıma eğilip, son derece saygısız ve laubali bir şekilde ‘Başkan gelmeden önce çorabını toparla’ demesi bir sanatçı olarak kabul edemeyeceğim bir hareketti. Bu uyarıya olan tepkimi Sayın Belediye Başkanımız da sahnedeyken kendisine ilettim.
Tepkim bu olay üzerinden kadına yapılan fiziksel psikolojik ve sözel tacizlerin tümünedir.
Ayrıca artık bir takım kişilerin kadın erkek farketmeden başkalarının giyim kuşam ve yaşam tarzına saygısızca müdahele etme hakkını kendilerinde görmelerinin de bir son bulması gerektiğine inanıyorum.
Seyircisine her zaman sonsuz saygı duyan bir sanatçı ve daha da önemlisi bir kadın olarak müthiş bir enerji içinde verdiğim Ordu konserimde ne yaşadığımı görmeyen seyircilerime açıklama yapmayı borç bilirim. Yaşattığınız unutulmaz gece için hepinize teşekkür ederim.

Gülşen