Görüntüler ortaya çıktı! Konteynerde 2 ay boyunca tecavüz … Genç kadın boynundan duvara zincirlenmiş halde işte böyle bulundu

ABD’nin Güney Carolina eyaletinde bir konteyner içinde tutulan ve seks kölesi haline getirilen Kala Brown isimli genç kadının polis tarafından kurtarıldığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı. Genç kadın boynundan duvara zincirlenmiş halde bulundu.

ABD Kasım 2016’da  Todd Kohlhepp isimli adamla ilgili ortaya çıkan gerçeklerle sarsıldı.  Kohlhepp 30 yaşındaki Kala Brown’u ve erkek arkadaşı Charles Carter’ı kaçırmış, adamı öldürdükten sonra kadını ormanın içinde bir konteynere hapsetmişti.

İki ay boyunda kadını boynundan zincirlenmiş halde burada tutan adam rutin bir şekilde kadına tecavüz ediyordu. Kohlhepp’ın seks kölesi haline gelen çaresiz Kala Brown’un imdat çığlıklarını bir gün bölgeden geçen şerif duydu.

Hemen bölgeye gelen  polis ekipleri kadının konteynerin kapağını keserek açmayı başardı. Konteynerin sonuan gittiklerinde yerde boynundan duvara zincirlenmiş genç bir kadın buldular.

O kadın 2 aydır kayıp  olan Kala Brown’du. Erkek arkadaşı seri katil Todd Kohlhepp tarafında öldürülmüştü. Kadın polise adamın bahçesinde biri erkek arkadaşı olma üzere 3 ceset gömdüğünü söyledi. Polis yaptığı aramada cesetleri buldu.

Üstelik 2003 yılında çözümlenemeyen 4 cinayetin de Todd Kohlhepp tarafında işlendiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz yılın kasım ayında yaşanan olayın görüntüleri polis tarafından paylaşıldı.

Kohlhepp şu anda hapiste.  Kala Brown’u kaçırıp 2 boyunca tecavüz etmekten, erkek arkadaşı Charles Carter’ı öldürmek suçundan yargılanmasını yanı sıra, genç evli çift  Meagen Leigh Mc Craw Coxie  ve Johnny Joe Coxie’yi öldürmek suçundan aynı zamanda 2003 yılında faili bulunamayan 30 yaşındaki Scoot Ponder,  52 yaşındaki Beverly Guy,  30 yaşındaki Brain Lucas ve 26 yaşındaki Chris Shebert’ı öldürmekten yargılanıyor. Adamın en az 60 yıl hapsi isteniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=T0ar0lFYp5s