Gizemli Komşu Her şeyi Anlattı

Müge Anlı yine milyonları ekran başına topladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yeniden gündeme gelen Büyükşen cinayeti Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Bugünkü canlı yayında da yine birçok iddia ortaya atıldı. Dr. Osman Büyükşen’in daha önceki yayınlarda bahsettiği gizemli komşu Osman Büyükdoğrucan ilk kez açıklama yaptı.Büyükdoğrucan şu ifadeleri kullandı: Ben mutfakta oturduğum için hiçbir sesi duymadım. Camlar ses almıyor. Duysaydık zaten koşardık. Ben sadece ambulansı görünce dışarı çıktım. Osman Büyükşen o kişiye işaret etmişti!

Bu açıklamaların ardından Büşra, canlı yayında katille yaşadığı diyalogdan bahsetti.Öte yandan canlı yayında cinayet anı da canlandırıldı. Milyonların merakla izlediği anlar canlı yayına böyle yansıdı: Türkiye Müge Anlı canlı yayınındaki bu anları konuşuyor! Osman Büyükşen olayında çifte cinayet böyle işlenmiş…

Müge Anlı’ya konu olan Büyükşen cinayeti Türkiye’yi ekrana topladı. Osman Büyükşen’in bahsettiği gizemli komşu Osman Büyükdoğrucan ilk kez açıklama yaptı. Büyükdoğrucan, “Kilidi Büşra açacak” ifadesini kullandı. Büşra ise canlı yayında katille olan diyaloğunu anlattı.