Geçen Yılbaşında Her Çocuğuna 85 Hediye Veren Anne Bu Sene Hediyelerin Sayısını Arttırmayı Planlıyor

Geçtiğimiz Noel’de Emma Tapping isimli anne dünyadaki bütün kadınların ilgisini çekmeyi başardı. 36 yaşındaki üç çocuk annesi kadın çocuklarına dağ büyüklüğünde hediyeler verdi ve fotoğrafı Facebook’ta paylaştı. Hediyeler bir araya toplandığında dağ gibi görünüyordu ve yılbaşı ağacını görmek mümkün değildi. Emma bu yıl ise çocuklarına daha fazla hediye vereceğini söyledi.


Mirror’a konuşan anne, “Geçen sene her birine 85 hediye verdim. Bu yıl ise biraz daha fazla olacak. Her birine 96 tane vereceğim” dedi. Emma’nın çocuklarına verdiği aşırı hediyeler diğer annelerin de ilgisini çekti ve hatta bazılarının tepkisini aldı. Bazıları Emma’nın çocuklarını çok şımarttığını söylüyor. Emma ise bunun şımartmakla ilgisi olmadığını ifade ediyor.

Emma’ya gösterilen tepkiler kadını öyle etkiledi ki üzüntüden bayıldı ve hastaneye kaldırıldı. Buna rağmen Emma bu yılki hediyelerde artışa gitti. Emma ayrıca bu yıl Britanya kanalı olan ‘Channel 5’teki bir belgeselde oynayacak.


Emma, “Kötü bir şöhretim yok ve kötü bir nedenden dolayı gazete veya televizyona çıkmadım. Bana çocuklarımı şımartıp şımartmadığımı sorarsanız, evet şımartıyorum. Ancak sadece Noel’de. Yıl içinde onları hiç şımartmıyorum. Hediyelerin içinde yeni okul kıyafetleri, giyecekler ve ihtiyacı olan şeyler var. Tatillerde yurtdışına çıkan bir aile değiliz. Büyük alışveriş merkezlerine de hiç gitmiyoruz. Sadece yılbaşında istedikleri kadar hediye alıyorlar. Hepsi bu!” dedi.Hediyelerle ilgili tek sıkıntı ise çocukların hepsini açacak kadar vakti olmaması. Mesela Emma’nın bir diğer kızı olan Ella, geçen seneden kalan hediyelerini hala açamamış.

Emma’nın haberini izleyin:

Sizce Emma çocuklarını şımartıyor mu? Yoksa bu sadece aşırı sevginin bir göstergesi mi? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.