EVLİLİK PROGRAMINDAN İSTİFA ETTİ VE İNANILMAZ AÇIKLAMALAR YAPTI! BU AÇIKLAMALARDAN SONRA BİR DAHA EVLİLİK PROGRAMLARINI İZLEMEYEBİLİRSİNİZ! İŞTE GERÇEKLER

İNANILMAZ İDDİA… İSTİFA ETTİ EVLİLİK PROGRAMLARINDAKİ GERÇEĞİ ANLATTI..Akşam üzeri hemen hemen her kanalda bir evlilik progrramı var. Son yıllarda ekranlara demir atan bu programlar hakkında birçok iddia ortaya atılıyor ve eleştiri almaya da devam ediyor. İzdivaç programlarında görev alan Psikoterapist Lütfü Kaan Özdemir, perdenin arkasındakileri görüp istifa eden bir isim.Psikoterapist Lütfü Kaan Özdemir.

“Evlilik programlarının psikoloğu” sıfatıyla bir anda ünlü olmasına rağmen Özdemir’i istifaya götüren süreç, ‘kurgu’yu ve etik dışı arka planı görmesiyle başladı.

Türk halkının vazgeçemediği “flört sürecini gözetleme” durumu, evlilik programlarının perde arkası, toplumsal psikolojiye yansıma biçimlerini içeriden bir isim olan Kaan Özdemir, Nokta’dan Armağan Çağlayan’a anlattı.

OYUNCULAR CAST : “20 yaşında oraya çıkan 5 ayrı kişinin farklı farklı motivasyonu vardır. Kimi meşhur olmak için çıkar. Zaten kimileri gerçekten evlenmek niyetiyle, kimileri meşhur olmak niyetiyle çıkıyor. Orada bir kameranın çektiği var, bir de set ekibinin yaptıkları var. Orada “cast” tan (oyuncu ajansları

ndan) gelenler var, reyting için yapılan ‘ekstra faaliyetler’ var.”Bugüne kadar yapılmış hiçbir işten -popstarlar dahil- büyük star olmuş kimsenin olmamasını ‘umut’ olarak yorumlayan Özdemir programa çıkanları, “Çoğunluk itibariyle cahil kişiler açıkçası. Yapımcı ve yönetici dolaylı olarak aslında şunu vaat ediyor: