Evlenme Teklifinde Çıtayı Tam Zirveye Çıkaracakken Hüsrana Uğrayan Adam

Evlenme Teklifinde Çıtayı Tam Zirveye Çıkaracakken Hüsrana Uğrayan Adam

Kız arkadaşı Karlie Russell’a oldukça farklı bir ortamda evlenme teklifi yapan Dale Sharpe’in, evlenme teklifi hazırlığının hikayesi de bir hayli ilginç. Evlilik teklifinin sıra dışı arka planı ve Dale’in başına gelen talihsiz durumla, bu gezgin çiftimizin hikayesi ilgiyle okunmaya değer.Sıra dışı bir evlenme teklifine imza atan Dale 34 yaşında bir gezgin. Uzun süredir birlikte olduğu Karlie’ye sayısız kez gittikleri İskandinavya’ya, bu sefer yeni selfieler çekme bahanesiyle gitmek istediğini belirtti.
Gezgin çiftimiz dünyanın birçok yerini dolaşmış olmasına rağmen özellikle kuzey kutbunu dolaşmayı çok sevdiklerini, 30’dan fazla seyahat ettiklerini belirtiyor.

Dale Sharpe’in Karlie Russell’a aslında bu ilk evlenme teklifi girişimi değil. Dale, önceden İzlanda’ya gidecekleri sırada hazırlığını yaptığı evlenme teklifi için 4000 dolara aldığı yüzüğü nemlendirici şişesinin içine, onu da bavula koyar.
Fakat havalananına gittiklerinde bavulun fazla ağır olduğunu düşünen Karlie, içinde gereksiz yer kaplayan bir iki eşyayla birlikte lüzumlu görmediği nemlendirici şişeyi çöpe atar.

İzlanda’ya vardıklarına bu durumu bilmeyen Dale, üzerinden haftalar geçmesine rağmen her yerde yüzüğü arar. Sonunda Karlie’ye şişeyi soran Dale, yola çıkmadan önce havalananında çöpe attığını öğrenir.
Umutsuzluğa kapılsa da başlangıçta, genç gezgin sabır gösterip para biriktirerek ikinci yüzüğü alır.
Evlenme teklifinden habersiz Karlie, durumdan şüphelenmiyor ve İskandinavya’ya gittiklerinde, bu olağanüstü ortamda evlenme teklifiyle karşı karşıya kalıyor.

Dale evlenme teklifi için neden kuzey ışıklarını seçtiğini şu sözleriyle aktarıyor;
“İkimiz de kuzey ışıklarını görmeyi ve fotoğraflamayı çok seviyorduk. Sonra evlilik teklifi için daha uygun bir ortam bulamayacağımı düşündüm.”İkinci evlenme teklifi girişimini birlikteliklerinin yedinci yıl dönümünde gerçekleştiren Dale, bu eşsiz manzara karşısında evet cevabını alır ve hikayemiz mutlu sonla sonuçlanır.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.