Evinizde Yapabileceğiniz 3 Pratik ve Doğal Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemi

Kadınların cilt problemlerinden ve büyük sıkıntılarından bir tanesi de koltuk altının kararması sorunudur. Bu problemi aşmak için çok sayıda ürün kullanılıyor ve bunların bir çoğu kimyasal ürünler.
Bu sorunu ortadan kaldırmanın doğal yolları da yok değil. İşte sizlerle bu yöntemleri paylaşacağız.
Bazı sebzeler antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile cildinizin doğal yardımcıları olacak. İşte o bitkiler…

1. Patates
Bir dilim patatesi alın ve lekeli alana sürün. Kuruması için 10 dakika bekleyin ve soğuk su ile o bölgeyi silin. Çok geçmeden sonuçları göreceksiniz.


2. Salatalık

Patates gibi salatalıkta bunun için kullanılmakta. Salatalık suyunu limon ve biraz zerdeçal ile karıştırın. Bölgeye uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Daha sonra bölgeyi ılık su ile temizleyebilirsiniz.

3. Limon

Doğal rengin kaybolmasının sebebi ölü cilt hücreleridir. Limon bu hücrelerin yeniden canlanmasını sağlayacak. Bal, yoğurt ve limon suyunu karıştırıp sürün. 10 dakika sonra ılık su ile bölgeyi temizleyin.

Koltuk altı karalığı nasıl geçer? Koltuk altı beyazlatma yöntemleri nelerdir? Koltuk altı kararması nasıl geçer? Doğal koltuk altı beyazlatma kremi yapılışı koltuk altı kararması nasıl geçer suna dumankaya koltuk altı kararması neden olur koltuk altı rengini açma koltuk altı kararması nasıl geçer kadınlar kulübü koltuk altı kararması nasıl geçer bitkisel koltuk altı kararması ibrahim saraçoğlu