Evinin kadını Adriana

Milyonlarca kişi onu dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak tanıyor. 36 yaşına gelmesine yani mesleği için ileri bir yaşa ulaşmasına rağmen o hala ünlü markaların tanıtım yüzü. Türkiye ise son bir yıldır onun Metin Hara ile yaşadığı aşkı konuşuyor. Peki ya genç yaşında başladığı kariyerinde milyonlarca dolarlık servetin sahibi olan podyum yıldızı Adriana Lima, günlük hayatında nasıl bir insan? Boşandığı eşi Marko Jaric’ten iki çocuk sahibi olan Lima, o yoğun programından arta kalan zamanlarını nasıl geçiriyor?

İşte kendi sosyal medya paylaşımlarıyla Adriana Lima’nın ev hayatı.


Lima, iş dışında kalan zamanlarının büyük bölümünü Marko Jaric ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızı Valentina ve Sienna ile geçiriyor.

Lima, sık sık anavatanı olan Brezilya’ya gidip oradaki aile büyüklerini de ziyaret ediyor.

blank
Zaman zaman da sevgilisi Metin Hara ile buluşuyor. İlişkileri öyle bir hale geldi ki artık birbirlerinin ailelerini de tanıyorlar.


36 yaşına gelen Adriana Lima, birçok meslektaşının artık emekliye ayrıldığı bir dönemde hala Victoria’s Secret defilelerinde kanatlarıyla podyuma çıkıyor. Bunu başarabilmesinin yolu da düzenli olarak spor yapmasından geçiyor. Lima, sık sık spor salonunda çekilen fotoğraflarını da sosyal medyada sergiliyor.
Lima, kimi zaman tencerenin başına geçip yemek de yapıyor.