Ev sahibi şoke oldu! YouTube fenomeni ayrıldığı evi bu halde bıraktı

YouTube’da yaklaşık 650 bin takipçisi bulunan güzellik blogger’ı Kayla Jenkins, kiraladığı evde yarattığı zararla ev sahiplerini şoka uğrattı.

Makyaj videolarıyla ünlü olan YouTube yıldızının, ödenmemiş kiralar, makyaj malzemeleri, çöp ve köpek dışkılarıyla evden ayrıldığı belirtildi.


İngiliz medyasında yer alan habere göre Paul ve Paula Hopwood isimli bir çift, İngiltere’nin Manchester kentinin yakınlarındaki Prestwich kasabasındaki evlerini, güzellik blogger’ı Kayla Jenkins’e kiraladı.


Ancak Jenkins, 10 bin poundluk (50 bin 600 lira) kira borcunu ödemeyince ve Paul ve Paula, fenomen kadını mahkemeye verdi.


Kayla Jenkins mahkeme kararının ardından kiraladığı evi boşalttı. Paul ve Paula Hopwood da kiraya verdikleri evin son durumunu merak edip görmeye gittiler.


Ancak durum pek de iç açıcı gözükmüyordu.


Konternerda birikmiş çöpler, bahçede yığılmış makyaj malzemeleri ve evdeki köpek dışkıları ev sahiplerini şoka soktu. Ayrıca evin içinde çok ağır bir koku vardı.

Kayla’nın çalıştığı ajans, çiftin iddialarının doğru olmadığını ve Kayla’nın annesinin evi boşaltırken her yeri temizlediğini açıkladı.

Ayrıca ev sahiplerinin Kayla’nın depresyon nedeniyle çalışamayacak durumda olduğunu bildiklerini ekledi.

Kayla’nın ajansı ayrıca 10 bin sterlinlik borcun gerçek dışı olduğunu ifade etti. Kayla’nın 5 köpeği, 4 kedisi 2 kuşu 2 domuzu ve 3 tavşanı var.

YouTube fenomeni, şimdilerde eski evinde arkadaşıyla birlikte yaşıyor.


PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.