Eski Eşinin Sevgilisi Hakkında Söylediklerine Eski Eşi Bile İnanamadı

Virginia’da yaşayan Audrey Nicole’un Facebook’ta paylaştığı eski eşinin yeni kız arkadaşı hakkındaki gönderisini yüz binlerce kişi beğendi ve paylaştı. Kadın, yazısında küfürler ve tehditler barındırmıyor. Aksine eski eşinin yeni sevgilisinden övgüyle bahsediyor.

Nicole, eski eşinin yeni kız arkadaşı ve kendi kızının çektirmiş olduğu fotoğrafla beraber bir de mesaj yayınladı.


Mesajı ise şöyleydi:

“Fotoğrafta gördüğünüz kişiler kızım ve eski eşimin yeni sevgilisi. Dünyanın en tatlı kadını! Kızım babasını ziyaret ettiğinde, kızımla yakından ilgileniyor, ona hediyeler alıyor. Sanki kendi kızıymış gibi davranıyor.

Neden bütün kadınlar eski eşlerinin yeni sevgililerine bu kadar acımasız davranıyorlar anlamıyorum. Dünyaya getirmediğiniz çocuğa annelik etmek kimsenin hayali değil. Eski eşinizin yeni sevgilisi, kendi öz kızınıza iyi bakıyorsa, onlara hala kin gütmek yerine biraz merhamet gösterin.

Evet, böyle kadınlar var. Bir çocuğun aynı anda iki annesi olabiliyormuş onu öğrendim ve çok mutluyum. Ben de ona artık aileden birisiymiş gibi davranıyorum. Onu gerçekten çok seviyorum.

Bayanlar, biraz olgun davranın. İyi anne olmanın, eşinizin Facebook ve Instagram hesabını inceleyip kimlerin fotoğrafını beğendiğini araştırmaktan ibaret değil. Ona ayıracağınız zamanı çocuğunuzla vakit geçirerek harcayın. Çok sevin az nefret edin!”

Kadının paylaştığı mesajı 150.000 kişi paylaştı. Okuyanlar, içten duyguları sebebiyle Nicole’a sempati beslediler ve onu övdüler.

Nicole’un gönderisine yorum yapan bir üvey anne ise şunları söyledi:

“Benim de üvey kızım var. Öz annesi benden nefret ediyor. Elimden gelen her şeyi yapıyorum ama nafile. Üvey kızımı, öz kızım gibi seviyorum.”

Yorum yapanlardan bir diğeri ise, “Sergilediğin davranış gerçekten harika. Çocukların, sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var” dedi.

Nicole, daha sonra bir gönderi daha paylaştı. Gönderi ise aynen şöyle:

“Güzel sözleriniz için HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM. Mesajım dünyanın bir ucundan öbür ucuna ulaştı.

Hepinize cevap vermeye çalışıyorum ancak vakit bulamıyorum. Az sonra Facebook’tan canlı yayın yapacağım ve sorularınıza cevap vereceğim.

HEPİNİZİ SEVİYORUM. El ele vererek dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğiz.”

Nicole’un söylediklerine katılıyor musunuz? O halde paylaşmayı unutmayın.