Eşi için önce tesettüre girdi, şimdi boşanıyor

Eşi için önce tesettüre girdi, şimdi boşanıyor

Michael Jackson’ın kız kardeşi dünyaca ünlü şarkıcı Janet Jackson üçüncü evliliğini yaptığı ve Ocak ayında ilk çocuğunu dünyaya getirdiği Katarlı milyarder işadamı Wissam el Mana’dan boşanmaya hazırlandığı öne sürüldü.

Dünyaca ünlü şarkıcı Janet Jackson, Katarlı milyarder eşi Wissam Al Mana’dan boşanıyor.
Eşi için önce tesettüre girdi, şimdi boşanıyor ABD merkezli TMZ sitesinin haberine göre; 3 Ocak’ta, 50 yaşında ilk çocuğunu dünyaya getiren Jackson üç ay sonra ayrılık kararı alırken, çiftin bu kararı almasına neden olarak “hayat tarzlarındaki önemli farklılıklar” gösterildi.

Çifte yakın bir kaynak, “Ne yazık ki Janet ve Wissam yollarını ayırmaya karar verdi. Ayrı olsalar bile oğulları Eissa için iyi birer anne-baba olacaklardır” dedi.

Geçen ocak ayında oğulları Eissa’yı dünyaya getiren Janet Jackson, doğum dolayısıyla ‘Unbreakable’ dünya turunu ertelemiş ve tesettüre girerek “Müslüman mı oldu?” sorularını akıllara getirmişti.
Eşi için önce tesettüre girdi, şimdi boşanıyor İkilinin ilişkisinin son dönemlerinde tansiyon arttığı ve kültürel farklılıkların ciddi sorunlara yol açtığı öne sürülüyor.

Al Mana Holding’in CEO’su olan 42 yaşındaki Wissam Al Mana’nın, 800 milyon Sterlin’lik bir servete sahip olduğu biliniyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir