Erkek Arkadaşından Anneannesiyle Kalan 1 Yaşındaki Kızını Kontrol Etmesini İstedi – Adam Eve Girince Şok Oldu

28 yaşındaki Tracy Ineichen, 1 yaşındaki Brier’in annesi.Maalesef anne kısa bir süreliğine cezaevine girmek zorunda kaldı ve kızına da annesi Annette baktı.


Tracy, annesi onu ziyarete gelmemeye başlayınca endişelenmeye başladı.

Erkek arkadaşı Anthony Waldo’dan kızını ve annesini kontrol etmesini istedi. Erkek arkadaşı, kız arkadaşının annesinin evine gidince hayatının şokunu yaşadı.


Geçtiğimiz sene kasım ayında Anthony, Annette ve kızı Brier’in kaldığı evi ziyarete gitti.Anahtarı olduğundan kapıyı çalmadan eve girdi. 58 yaşındaki Annette’yi yatak odasında cansız halde buldu.

Bu sırada minik Brier beşiğinde yatıyordu. Susuz kaldığı ve yeterince beslenemediği her halinden belliydi.Polis tutanaklarından aktarılanlara göre küçük kız 3-5 gün ne yemek yemiş ne su içebilmiş.
Annette’nin ölüm nedeni hala kesinleşmedi.Kız arkadaşı cezaevinde olduğundan Brier’e Anthony bakmaya başladı.

Biyolojik babası olmamasına rağmen kızın üstüne titredi.Anthony, WVLT’ye “Elimden geldiğince bakmaya çalıştım. Babalık konusunda tecrübesizdim. Ancak şimdi tecrübe kazandım” dedi.

Tony Crisp ismindeki bir polisin aktardığına göre küçük kız devlet tarafından başka bir aileye verilmiş.Tracy cezaevinden çıktıktan sonra kızıyla bir araya geldi.

Bundan sonra yapabileceği tek şey her daim kızının yanında olmaya çalışmak.

İkisine de hayatta sağlık ve mutluluk diliyoruz!Sizce devletin kızın velayetini başka bir aileye vermesi doğru mu olmuş? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.