Emina ve Mustafa Sandal çiftinde yeni gelişme… Boşanma haberlerinin nedeni şimdi anlaşıldı

Bugünlere boşanma haberleriyle magazin gündeminde olan Mustafa Sandal ile Emina Sandal, aynı anda albüm çıkarıyor.

Popçu Mustafa Sandal, Sırbistan’da doğup büyüyen Boşnak asıllı Emina Jahovic ile Ocak 2008’de evlenmişti.

Mustafa Sandal geçen Kasım’da oğulları Yaman ve Yavuz’a rağmen evi terk edip Zincirlikuyu Zorlu Center’daki ofisine yerleşti.

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin boşanacağı iddia ediliyor. Emina-Mustafa Sandal “Tatsızlık var, yenmeye çalışıyoruz. Ne olacağı belli değil” şeklinde merak uyandıran açıklamalar yapıyor.

Mustafa Sandal bu gerginliği yaşarken bir anda yeni albümünün çıkış parçası ‘Aşk Kovulmaz’ı, Instagram’dan paylaşıp “Şarkı 24 Ocak’tan itibaren tüm dijital platformlarda” diye duyurdu.

Bu mesaja eşi Emina Sandal’ı da etiketledi. Emina Sandal tam bir saat sonra Sırbistan’da çıkacak yeni single’ı ‘Next’in Youtube kanalında dinlenebileceğini açıkladı.

Mart ayında çıkacak olan yeni albüm öncesi havayı ısıtmak için biraz kar yağdıralım dedik:) Kim bilir birde bakmışsın mükemmel zamanlama ile her yer bem beyaz:))☃️Farkındayım çok beklettim ancak huzurlarınızda “AŞK KOVULMAZ” Bu çarşambadan itibaren tüm dijital platformlarda🎼🎹🎤💫⭐️ @yaemina @samsundemir @yadateam_officiall @ozdenbora @volgatamoz #aşkkovulmaz