Ellerinizdeki Bu Çizgiler Geleceğiniz Hakkın İpucu Veriyor Şaşırmaya Hazır mısınız?

Gelecek ellere nakşedilmiş ve siz, biz herkes kaderini yaşar. Kader kaçınılmaz her kul yaşar bunu. Asırlardır bilinen bir şey bu. Eller geleceğin aynasıdır. Yalnızca onu okumasını bilmek lazım

 

Antik mısır’dan günümüze kadar gelen el falı okumaları hayatınıza, karakterinize, iş ve aşk hayatınıza dair size bir çok ipucu verebilir.

Bugün bunlardan 10 tanesini sizinle paylaşıyoruz.Bu arada, hangi elinizle yazı yazıyorsanız fal için o elinize bakmanız gerekiyor. Başlıyoruz;

10. Çok Dikkatli ve Detaycısınız

El falında, avuç içinizde ki çizgiler kadar parmaklarınızın boyu ve şekli de önemlidir. eğer elinizde ki en uzun parmak, avuç içinizle eşit boyda veya daha uzunsa bu sizin detaycı bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Ancak bu özelliğiniz detaylarda boğulmanıza sebep olur. Dünya da bu el özelliği daha çok kadınlar da bulunmaktadır.

9. Zayıf Bir Bünyeniz Var

Sağlığınız hakkında hem hayat çizginize hem de sağlık çizginize bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Sağlık çizgisi serçe parmağının altından başlayıp avuç içinizden aşağı doğru iner. Bu sağlıklı bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Aynı şekilde net bir hayat çizgisi de sağlıklı olacağınızı belirtir.

Ancak düz yerine zincirli bir hayat çizginiz varsa bu bir çok hastalık sorunları yaşama ihtimalinize işaret eder.

8. Kendinize Odaklı Ve Acımasızsınız

Eğer sonuna doğru çatallanan belirgin bir kalp çizginiz varsa bu sizin sevecen, sıcak kanlı ve hoşgörülü bir insan olduğunuzu gösterir.

Ancak eğer bu çizgi kesik, kısa veya aşağı doğru kıvrım almışsa bu sizin anlaşılması zor, içe kapanık ve bazen çevrenizdekilere karşı kırıcı davrandığınızı işaret eder.

7. Ailenize Çok Değer Veriyorsunuz

Baş parmağınızın hemen dibinde ki çizgi ailenize bağlılığınızı simgeler. çizgi ne kadar derin ve ne kadar kalınsa bu bağınızın o kadar kuvvetli olduğunu gösterir.

Eğer iki çizgi varsa, bu iki farklı aileniz olduğunu gösterir, evli olabilir veya üvey anne/baba veya kardeşe sahip olabilirsiniz.

6. Hayatınızdaki Yenilgiler

Akıl çizgisi genellikle avucunuzun ortasın da yatay olarak uzanan çizgidir. Akıl çizginiz zincirli bir görünüme sahipse bu şanstan yana yüzünüzün gülmediğini gösterir.

Eğer hafif tırtıklı bir görünümü varsa, hayatınız da zorluklar olacağını ancak güç de olsa üstesinden geleceğinizi gösterir.

Bu çizgi ne kadar düz ve derinse hayatınız o kadar güzel ve rahat demektir.

5. Hızlı Bir Hayat Tarzı Ve Parti İnsanı

Avuç içinizde ki çizgiler dışında elinizin şekli de sizin hakkınızda çok şey söyler.

Eğer avuç içiniz geniş ve hayvansa bu sizin hayattan zevk alan sosyal bir insan olduğunuzu gösterir. Eğer oldukça kısa bir baş parmağa sahipseniz bu sizin adrenalinden hoşlanan, hareketli ve tehlikeli sporlara düşkün bir yapıda olduğunuzu gösterir.

4. Hayal Gücü Geniş Ve Benzersiz kişilik

Yüzük parmağınız diğerlerine göre uzun ve hatta daha genişse bu sizin çok yaratıcı ve sanatçı ruhlu bir insan olduğunu gösterir. Bu ayrıca sonuç odaklı olduğunuzu anlatır. Yani başladığı işi bitiren ve yaptığı işlere güzellik ve sanat ekleyen benzersiz bir kişi olduğunuzu anlatır.

Yüzük parmağı uzun insanlara toplumda az rastlanır.

3. Mükemmel Bir İş Kariyeriniz Olacak

Kader çizgisi orta parmağın dibinden başlar ve avucunuzun ortasına doğru ilerler. Eğer bu çizgi sizde yoksa zorlu bir iş hayatınız olacak demektir.

Eğer kırılma olmayan derin ve düz bir kare çizginiz varsa bu zengin olma ihtimalinizin yüksel olduğu başarılı bir iş yaşantınız olacağı anlamına gelir.

2. Yurt Dışında Yaşayacaksınız

Hayat çizginizin ucu çatallı bir görünüme sahipse büyük ihtimalle emekliliğinizi yurt dışında yaşayacaksınız demektir. Hayat çizginizin altında ki bu çatallı çizgilerin çokluğu ve derinliği sizin içinizdeki seyahat etme ve yeni ülkeler görme isteğinizle bağlantılıdır.

Bu çizgilere sahipseniz, Bavulunuzu her daim hazır tutmanızda fayda var.

1. Ruhani Güçlere Sahipsiniz

Serçe parmağınızın altına doğru uzanan derin, net ve kıvrımlı bir çizgi varsa, Dünyada’ki o nadir insanlardan birisiniz demektir. Bu çizgiye sahip insan sayısı yok denecek kadar azdır. Bu insanlar ruhani güçlere sahip olurlar ve meditasyon veya medyumluğa yatkın kişilerdir.