Ekranların sevilen ismi oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, sevenlerini üzdü!

Onur Büyüktopçu: Rehberim olmadı bu hayatta (Onur büyüktopçu kimdir?)
Oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, yeni yaşını yakın dostlarıyla kutladı. Oyuncunun doğum gününde paylaştığı ‘Rehberim olmadı bu hayatta’ not ise sevenlerini üzdü


Oyuncu ve program sunucusu Onur Büyüktopçu, yeni yaşını önceki akşam Beyoğlu’nda bulunan bir mekanda kutladı.

YAKIN DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

36 yaşına giren Onur Büyüktopçu’yu bu özel gecede Nergis Kumbasar, Yeşim Salkım, Sinem Öztürk ve eşi Mustafa Uslu, Selin Ciğerci, Ekin Mert Daymaz, Yusuf Çim, Anıl Tetik, Esra Erol gibi birçok ünlü isim de yalnız bırakmadı.

“ÇOK GÜZEL SESİ VAR”

Geçen günlerde Yeşim Salkım’ın bir sahnesine konuk olan Onur Büyüktopçu, “Deli Mavi” şarkısında Salkım’a eşlik etmişti. Yeşim Salkım, “Birlikte düet yaptık. Çok güzel bir sesi var. Biraz eğitimli olsa başarılı olur” dedi.

PARTİYE EL ELE GELDİLER

Instagram fenomeni ve Dj Selin Ciğerci doğum günü partisine nişanlısı Gökhan Çıra ile el ele geldi. Birlikte objektiflere poz veren ikili, “Çok mutluyuz” dedi.

Onur Büyüktopçu, sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü:


BÜYÜDÜM, REHBERİM OLMADI BU YOLCULUKTA

”Büyüdüm. Rehberim olmadı bu yolculukta.. Sadece hissettim,durmadım,durmadan yürüdüm. Ne çok şey biriktirdim,ne çok an. Yaşadığım her şeye şükrettim, Sorgulamadım. Başına buyruk oldum ama inatlaşmadım da hayatla.

Dedim kendi kendime vardır bir bildiği. Bir bilene de sormadım. Neden diye. Bildim her sabah doğan güneşi. Geceyi de sevdim, ötekileştirmedim. Gece benim gündüz de. Şimdi rüzgarla sarmaş dolaş olma zamanı. Çok şükür anıma, teşekkür ederim hayata.”

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

24 Nisan 1982, İstanbul doğumlu olan Onur Büyüktopçu, oyunculuk, cast direktörlüğü ve menajerlik ayrıca sunuculuk da yapıyor.


Son olarak Kiralık Aşk adlı dizide oynadı. Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin adlı filmlerde başrol aldı


ONUR BÜYÜKTOPÇU’NUN İLK DİZİSİ

İngiltere’ye giden Onur Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

ONUR BÜYÜKTOPÇU YEMEKTEYİZ PROGRAMININ SUNUCULUĞUNU YAPIYOR

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. Son olarak 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol alan. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. Şimdilerde ise TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapıyor.


ONUR BÜYÜKTOPÇU’NUN ASIL MESLEĞİ NE?

Asıl mesleği cast direktörlüğü olan oyuncu 2010 yılında yayınlanan Güz Gülleriisimli dizide yer aldı. Kiralık Aşk dizisinde “Koriş” karakteri ile herkesin dikkatini çekti.


Onur Büyüktopçu Bir Hülya Avşar Sohbeti programına katıldığında estetiğe karşı olmadığını belirterek estetikle ilgili samimi bir itirafta bulunmuştu:


“Burnum çok kemerliydi, çok özgüvensizdim. Ayna karşısına geçtiğimde ‘Allah’ım şu burnum birden değişsin’ derdim. Sonra ‘Allah’ım sen yarattın bunu, ben neden bozayım’ dedim. Ama sonra oyunculuk ilgili görsel bir iş yapmaya başladığımda, eski burnumla bir senede beş reklam çektim. Burnumu yaptırdım, reklam hayatım bitti. Ben kemerli burnu yakıştıramadım kendime 20’li yaşların başındaydım, şimdiki aklım olsa yaptırımıydım… Bilemiyorum.”