Doktorlar 6 Yaşında Çocuğun Ağrısını Önemsemedi. Anne Hastalığa Kendi Çözüm Buldu.

Ebeveynlerin en büyük korkularından biri de çocuklarının hasta olmasıdır. Çaresiz bir şekilde, ne pahasına olursa olsun çocuklarının iyileşmesini isterler. O nedenle Debbie Maddalena Saunders’in neler hissettiğini anlamak mümkün. 6 yaşındaki oğlu Tyler egzama nedeniyle vücudunun belirli yerlerinde derin ağrılar hissetmeye başladı. Ancak doktorlar önemsemedi.

Anne son olarak derdine kendi çare bulmak için kolları sıvadı. Derdine dünyanın diğer ucundan çare buldu ve şimdi bütün ebeveynleri bu sorun ve çözümü hakkında bilgilendirmeye çalışıyor.

Tyler’a egzama teşhisi koyulduğunda henüz sekiz aylıktı. Yıllar geçtikte hastalık kendini göstermeye başladı. Çocuk uyuyamıyor, oyun oynayamıyor ve okula gidemiyordu. Ağrısı haddinden fazlaydı. Vücudunda oluşan yaralar nedeniyle Tyler her gün ağlıyordu.

Debbie, Tyler’ın sorunlarını doktorlara anlattığında doktorlar anlam veremediler. Anneden, çocuk ağlarken video çekmesini istediler. Tyler’a yapılan hiçbir tedavi yanıt vermedi.

Anne sonunda iş başa düştü diyerek kolları sıvadı ve altı yaşında oğlunun ağrısını dindirecek çözümler aramaya başladı. Bir gün Facebook’ta Güney Afrikalı bir dermatolojistin yazısını gördü.Debbie şüpheli yaklaşsa da denemeye değeceğini düşündü. Dermatolojist Richard Aaron’un 100 liralık merhemini denemeye karar verdi. Merhemin bütün vücuda sürülmesi gerekiyordu. Merhem kısa sürede olumlu etkilerini göstermeye başladı.

Üç ay içerisinde Tyler’ın vücudundaki egzama belirtileri kayboldu.


Mucize merhemle Tyler’ın bütün ağrıları yok oldu. Artık oyun oynayabiliyor ve okula gidebiliyor.

Küçük çocuk artık sokaklarda dans ederek para topluyor ve topladığı parayı doktorun merhemi için bağışlıyor. Böylelikle aynı hastalıktan müzdarip diğer çocuklar da iyileşebilecek.

Tedavi zaman aldı ve çözümü dünyanın bir diğer ucundan geldi. Ancak Tyler artık son derece sağlıklı. Debbie’nin çocuğunun hastalığına ilişkin çektiği video ve bilgilendirmesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Konuya ilişkin daha fazla bilgi almak için Doktor Richard Aaron’un Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tyler’ın artık sağlığına kavuşması ve çok daha iyi hissetmesini görmek harika. Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşarak Tyler’ın mucizevi değişimini görmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir