Doğum Planlandığı Gibi Gitmedi – Doktor 12 Yaşındaki Kıza Dönerek Kritik Bir Soru Sordu

Dede Carraway, doğum odasına alındığında 12 yaşındaki kızının da yanında olmasını istedi. Jacee ismindeki küçük kız, kardeşinin doğumunda yanında olmak istiyordu.Doğum esnasında doktorun sorduğu bir soru hem anneyi hem de kızını çok şaşırttı.Sıradışı doğuma ait fotoğraflar dünyaya hızla yayıldı.

 

12 yaşındaki Jacee doğum odasına ilk kez giriyordu. Odada doktorlar, ebeler ve hemşireler vardı.Doktor birden küçük kıza önlük giymesini söyledi.

Daha sonra da erkek kardeşinin dünyaya gelmesinde kendine yardımcı olmasını istedi. Ne anne ne de küçük kız böyle bir şeyi beklemiyordu.

Jacee başta şaşırmasına rağmen doktorun teklifini kabul etti.Jacee, “Kardeşim dünyaya getirmekte yardımcı oldum. Bebeğin beraber çıkardık. Daha önce doktorculuk oynamıştım. Ama bu kadar heyecanlı olduğunu bilmiyordum” dedi.

Doğum kolay geçmedi. Anestezi etkisini tam olarak gösterememişti ve Dede acı içinde kıvranıyordu. Ama kızının suratındaki o heyecanla bütün acılarını unuttu.

Sonunda Cayson Carraway isminin verildiği minik dünyaya geldi.Jacee, kardeşinin doğumunda yer aldığı için çok şanslı olduğunu söyledi. İnsanlar minik kızı cesaretinden ötürü övüyorlar.Öte yandan fotoğrafların yayılmasıyla öfkeli yorumlar da geldi. Bazıları 12 yaşındaki küçük bir kızın böyle bir ortamda bulunmasının yanlış olduğunu ifade ettiler.Jacee, katıldığı bir televizyon programında pişman olmadığını ifade etti.Fox40’a konuşan küçük kız, “Hayatımın en güzel anlarıydı” dedi.Jacee’in hayali büyüyünce veteriner olmaktı. Ancak kardeşinin doğumuna tanıklık ettikten sonra ebe olmaya karar verdi.

İyi ki her şey yolunda gitmiş. Jacee’in kardeşiyle arasında daha sıkı bir bağ oluştu.Jacee’i cesaretinden ötürü kutluyorsanız paylaşın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir