DOĞAL YÖNTEMLE KAZ AYAKLARINDAN BİR HAFTADA KURTULMA YÖNTEMİ

1 Haftada Kurtaran Yöntem

Botoks olmadan evde bulunan malzemelerle kaz ayaklarından kısa süre içerisinde kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz çevresindeki kırışıklıklar kabusunuz olmaya başladıysa birazdan öğreneceğiniz tarifler tam size göre.

Kaz ayakları, gözlerinizin yanından dışa doğru yayılan çizgilere verilen isimdir. Tekrarlayan yüz hareketleri mimikler ve gülme eylemi sonucunda ciltte kalıcı olarak oluşan kırışıklıklardır. Doğru cilt bakım ürünleri kullanarak bu kırışıklıklardan kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik her zaman elinizin altında bulunan malzemelerle…

İşte botoksa gerek duymadan kaz ayaklarından kurtulabileceğiniz karışım tarifleri…

Yumurta beyazı

Yumurta akıları derideki hasarlı dokuları hızla onarmaya yardımcı olan proteinler içerir.

Ayrıca, daha yumuşak, daha sağlıklı ve daha genç görünen ciltler için cilt hücrelerinin hidrasyonuna ve uyarılmasına yardımcı olan potasyum ve magnezyum içerirler. Ayrıca yumurta akı, cilt dokularını sıkıştırmaya yardımcı olurlar, böylece kaz ayağı görünümünü yok edebilirler.

Nasıl hazırlanır?

Yumurtanın akını ayırın ve bir kaba koyarak iyice çırpın.Bir fırça yardımıyla gözlerinizin dışına ve elmacık kemikleri boyunca uygulayın.15 dk beklettikten sonra soğuk su ile yıkayın.

E vitamini kapsülleri

E vitamini kapsülleri cildi nemlendirerek kaz ayakları görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

2 veya 3 adet e vitamini kapsülünü iğne yardımı ile delin.Kapsülleri sıkıştırarak sorunlu bölgeye uygulayın.5 dakika boyunca dairesel hareketi hafifçe masaj yapın, ardından durulamadan önce en az 30 dakika bekletin.

Aloe Vera

Aloe vera, cildi yumuşatan ve iyileştiren, böylece ince çizgilerin görünümünü azaltan antioksidanlar ile yüklüdür. Vücudun kırışıklıklara yol açan serbest radikallerle savaşmasına yardımcı olurken, vitamin ve mineral içeriği ile cildi tonlandırır ve aydınlatır.

Nasıl kullanılır?

Bir pamuk parçasını Aloe Vera jeli içine batırın ve etkilenen alanların üzerine koyun.3-4 dakika dinlendirin, daha sonra durulamadan önce tamamen kurumasına izin verin.Hızlı sonuç almak için her gün tekrarlayın.

30 dk boyunca papaya

Sadece bir dilim soyulmuş papayayı kaz ayakları olan bölgenin üzerinde 30 dk boyunca gezdirin.Cildiniz üzerinde kurumasını bekleyip, soğuk su ile durulayın.