Demet Şener ve Ece Erken canlı yayında kavga etti!

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay ayrılığının sebebi olarak görülen Demet Şener, Ece Erken’in ‘Demet Akalın’ın eşyaları o dönem kapıya atıldı’ yorumuna sinirlenerek canlı yayına bağlandı


Temmuz 2005’te evlendiği İbrahim Kutluay’dan ihanet sonucu Ocak 2018’de boşanan Demet Şener geçen gün gelinlikli bir fotoğrafını Instagram’da paylaşmıştı. Yanındaki İbrahim Kutluay’ı kesip altına şöyle bir not yazmıştı: ”Evliliğimden bana kalan en güzel şey iki meleğim İrem ve Ömer. Özlem duyduğum sanılmasın. Umarım bir gün benim de karşımda sevginin, emeğin, dürüstlüğün kıymetini bilecek, adam gibi sevecek birisi çıkar.”

ARTIK SUSMAK YOK’
Bir takipçisi de ”İbrahim Kutluay zamanında Demet Akalın’ı sizinle aldatmadı mı?” diye sormuştu. Bu tür sorular karşısında sessiz kalan Demet Şener de ilk kez imalı bir cevap vermişti: ”İlişkinin gerçek bitiş sebeplerini o dönemde aynı evde yaşadığı yakın arkadaşı Özlem Selanik bana anlattı. Yıllarca mağdur numarasıyla üzerimden prim yaptı. Susmak yok. Artık yeter.”

Demet Şener’in bu sözleri Ece Erken’in sunuculuk yaptığı Söylemezsem olmaz programında gündeme geldi.

‘DEMET’İN EŞYALARI ATILDI’
Yaşanan konuyu programda konuşarak “Demet Akalın’ın eşyaları o dönem kapıya atıldı” diyen Ece Erken’e sinirlenen Demet Şener, canlı yayına bağlanarak ağır sözler söyledi.

‘ECE ERKEN DOĞRULARI SÖYLEMİYOR’
Ece Erken hakkında ağır ithamlarda bulunan Demet Şener, “Orada oturan yayın ilkelerine uymak zorunda olduğunuz bir şeyi araştırmadan, sadece duyumlarla birilerinin maşaları olarak söylenen sözlerin özellikle Ece Erken tarafından hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını şerefim üzerine yemin ederek söylüyorum.” dedi.

‘ANLATTIĞIM OLAYLARI BİZZAT BEN YAŞADIM’
Demet Şener’in ‘maşa’ sözlerine sinirlenen sunucu Ece Erken, “Ben de şerefim üzerine yemin ederim ki anlattığım olayları bizzat kendim yaşadım.” dedi. Ece Erken’in yüksek sesle kendisine cevap vermesine kızan Demet Şener, “Beni dinlemek zorundasın” diye sert çıkınca canlı yayında gerginlik tırmandı. Diğer sunucuların devreye girdiği olayda, taraflar bir türlü sakinleştirilemedi.
DEMET AKALIN’IN ALDATILDIM İDDİALARI GERÇEK DEĞİL’
Demet Şener, Ece Erken ile tarıştıktan sonra sözlerine şöyle devam etti: ”Ben bu mağdur edebiyatından ve yalanlardan çok sıkıldım. Benim bir ailem ve çocuklarım var. Benim için yıllarca konuştu bu kadın. Ben kimsenin sevgilisini almadım. Bir ilişki biter bir ilişki başlar. Biten bir ilişkiden sonra öncesinde ne olduğu beni ilgilendirmez. Demet Akalın, verdiği röportajlarda üçüncü şahıslar yok deyip durdu ama bu damga üzerime yapıştı. Ben Demet Akalın’a bir kere merhaba demedim. Onların ilişkisi bizim ilişkimiz başlamadan 4 ay önce bitmiş! Ama Demet Akalın, baktı ki benim adım iyi oradan yürüdü. Demet Akalın’ın aldatıldım iddiaları gerçek değil. İbrahim Kutluay’la ilişkileri benim yüzümden bitmedi.”


Demet Akalın’ın İbrahim Kutluay’la sevgili olduğu dönemde ev arkadaşı olan Özlem Selanik de canlı yayına bağlanıp şu açıklamalarda bulundu:

”İbrahim Kutluay, ilişki boyunca Demet Akalın ile evliliğe yanaşmadı ve hep bahaneler üretti. Bu sebepten dolayı da ilişki hiçbir zaman Demet Akalın’ın istediği boyuta geçmedi. Demet Şener ve Demet Akalın’ın da bir tanışıklığı yok. Öte yandan İbrahim Kutluay, Demet Şener hayranıydı. Hatta ‘Türkiye’de iki kadın beğeniyorum onlar da Hülya Avşar ve Demet Şener’ derdi. Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın hayatına Demet Akalın döneminde girmedi.”