Çocukluk fotoğrafında… Öyle bir detay fark etti ki… O detayda geleceğini gördü, işte kaderin fotoğrafı

Çocukluk fotoğrafındaki o detay… Kadere inanmayan bu haberi okumalı. Bu bir tesadüf olamaz gerçekten

 

Bir çocukluk fotoğrafında geleceğinizi görebilir misiniz? Birazdan okuyacağınız hikaye bunun ne kadar mümkün olduğunu gösteriyor.

Londra’da yaşayan Kosovalı olan Verona Koliqi Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla sosyal medyayı çalkaladı. Onun hikayesi sıradan bir hikaye değil.

Koliqi bir gün ailesi ile birlikte çocukluk fotoğraflarına bakıyordu. Ve fotoğrafta farkettiği bir detay aslında onun tüm hayatını değiştirecekti.

Genç kadın çocukluk fotoğraflarına bakarken arkada görünen deniz yataklı küçük çocuğu fark etti. Bu yüz çok tanıdıktı. Daha detaylı incelediğinde bu küçük çocuğun Mirand Buzaku olduğunu fark etti.

Yani zaten tanıdık biriydi ama o fotoğraf çekildiğinde değildi. Çünkü fotoğraftaki deniz yataklı o çocuk şuan nişanlı olduğu Mirand Bazuki olabilirdi.

Aile bireyleriyle konuştuğunda nişanlısının o tarihlerde orada tatil yaptığını ve fotoğraftaki çocuk olduğunu doğruladı.

Çocukken hiç tanışmayan çift 2016’nın yazında Kosova’da tanıştı şimdi ise evlilik yolundalar. Bu güzel hikayesini sosyal medyadan paylaşmaya karar veren Koliqi’nin hikayesi büyük beğeni topladı.

30 binden fazla kişi tarafından paylaşılan fotoğrafın ardından herkes kendi tesadüf hikayelerini anlatmaya başladı.