Çift Tuhaf Şekilde Yürüyen Ayının Kendilerine Yaklaştığını Gördü – Gerçeği Anlayınca Hemen Yardıma Koştular

Ayılar vahşi hayvanlardır. Yanlarına yaklaşılmaması gerektiğini herkes bilir. Ancak kötü şöhretlerine rağmen onlara gerektiğinde yardım etmemiz gerekiyor.

Siyah bir ayı bir çiftin evine çok yakınlaştı. Ayı yaklaştıkça, çift ayının başının belada olduğunu fark etti.
Ayılar son derece vahşi hayvanlardır ve kendi alanlarında yaşarlar. Ayıların ormanlarda kendi yaşam alanı olarak belirledikleri yerlere asla yaklaşmamalıyız.

Dean ve Samantha çifti de bunun farkındaydı. Yürüyüşe çıktıkları sırada evlerinin yakınlarında bir ayı gördüler ve görür görmez hemen araçlarına atlayıp kapıyı kilitlediler.

Araçlarına sağ salim girdiklerinde ayıyı incelemeye başladılar. Ayı düzgün hareket etmiyordu. Bir ileriye bir geriye gidiyordu.

Ayı onlara daha da yakınlaştıkça gerçeğin farkına vardılar.

Ayının kafasına meğerse çöp kutusu sıkışmış. Çaresiz bir şekilde kovadan kurtulmaya çalışan ayının çabaları sonuç vermemiş.

İşte çift de tam o sırada devreye girmiş.


Ayı göremese de çiftin kendine yaklaştığını hissedince kaçmaya başladı.

Neyse ki çift ayı yorulunca yanına gidip kafasındaki çöp kutusunu testereyle kesmeye çalıştı.


Neyse ki bu yetişkin değil yavru bir ayıydı. Birkaç dakikalık çabalamanın ardından çift ayının kafasındaki kovayı testereyle kesmeyi başardı. Sonunda kafasındaki kovadan kurtulan ayı hızlıca ormanın derinliklerine doğru koştu.

Bu sırada Dean ve Samantha’yı uzaktan izleyenler de vardı.

Çift muhtemelen ayıya yardım etmekten dolayı çok gururludur şimdi. Ayının tehlikeli olduğunu bilmelerine rağmen yardıma koşan çifti ayakta alkışlıyoruz.

Hemen kurtarma videosunu izleyin: