Caner Berke son durum, boşanıyorlar mı?

Caner Berke son durum, boşanıyorlar mı?

Caner Berke son durum nedir, boşanacaklar mı? Esra Erol’un izdivaç programında tanışarak dünya evine giren Caner – Berke çiftinin mutluluğu kısa sürdü. Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşen Caner Berke kavgasının ardından, Caner Berke çifti boşanacak mı sorusu merak edilir oldu.

Caner Berke son durum nedir? Caner Berke çifti boşanacak mı? Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışan ve geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Caner Toygar ve Berke çiftinin aşkları kısa sürdü. Caner Berke ayrıldı mı? Caner Berke aşkında büyük bir kriz patlak verdi. Caner’in kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Berke’nin ardından Caner’in cevabı çok ağır oldu. İşte, Caner Toygar ve Berke çiftinin son durumu. Canlı yayına çıkan Caner’in ‘Berke beni bıraktı gitti’ açıklamasının ardından telefonla yayına bağlanan Berke, ‘Caner bana şiddet uyguluyor’ demişti. İkili arasındaki şok tartışmanın ardından gerçek ortaya çıktı.

CANER BERKE SON DURUM NEDİR?

Esra Erol’un evlilik programında Berke Kentli ile evlenen Caner Toygar psikolojik çöküntünün içinde. Berke Kentli şiddet uyguladığını iddia edip Caner Toygar’ı terketmişti. Peki Caner Berke aşkında son durum ne? Caner ve Berke boşandı mı? Caner Toygar’ın instagram hesabında yaptığı son paylaşım herkesi şoke etti. ‘Uzun bir süre paylaşım’ yapmayacağını söyleyen Caner Toygar, son mesajım diyerek ‘belki gece ölürüm’ diye yazdı. İşte Caner Toygar’ın instagramına koyduğu o şok satırlar ve boşanacakları yolundaki iddialarla ilgili son bilgiler;

Eşi Berke Kentli evi terkettikten sonra hastanelik olan Caner Toygar, derin bir bunalıma sürüklenmiş görünüyor. Geçen hafta instagram hesabından ‘eşini sevdiğini ve barışacaklarını’ yazan Caner, Berke’den umduğu yanıtını alamamış gibi görünüyor. Instagram hesabına koyduğu not ‘ölüm’ mesajıyla oldu.