CANER-BERKE EVLİLİĞİ KURGU MUYDU? REYTİNG İÇİN Mİ EVLENDİRİLDİLER? İŞTE DETAYLAR…

Caner Toygar ve Berke Kentli reyting için mi evlendirildi? Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışan ve geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Caner Toygar ve Berke Kentli’nin evliliğinde kriz çıktı.

Boşanacakları konuşulan çiftin reyting için dünya evine girdikleri iddiası konuşulmaya başlandı.
Esra Erol’un evlendirdiği damat adayı Caner Toygar ve Berke Kentli’nin boşanacakları haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Programın yaz tatiline girmesinin hemen akabinde patlak veren boşanma olayı “reyting için mi evlendirildiler?” dedikodularını ayyuka çıkardı.

CANER YATAKLARA DÜŞTÜ

Caner Toygar, 6 gün haber alamadığı karısı Berke kayıplara karışınca hastanelik oldu. Sinir krizleri ve öfke nöbetleri ile bilinen Caner, eşine şiddet uygulamakla suçlanıyor.

Caner, daha önceki evlilik programlarında da bu yönü ile kamuoyu gündemine gelmişti. Başında bardak kırmasıyla hatırlanan Caner, öfke kontrolü sorunu olan biri olarak tanınıyor.

REYTİNG İÇİN Mİ EVLENDİLER

Esra Erol’un programında evlenen Caner ve Berke program biter bitmez yollarını ayırınca dedikodular da aldı başını yürüdü. İddiaya göre çift programın reytingi için evlendi. Program yaz tatiline girince de Caner ve Berke ayrıldı.

Berke’nin suskun kalması ise reyting iddiasından çok ‘şiddet’ iddiasının gerçek olduğu izlenimini veriyor.Caner eşi Berke’ye instagram hesabından boşanma sinyali gönderse de Berke’den henüz bir yanıt gelmiş değil. Berke’nin nerede olduğu bilinmiyor.