Caner – Berke çiftinden FLAŞ HABER !

Caner – Berke çiftinden FLAŞ HABER !

ATV’de ekranlara gelen ‘Esra Erol’da’ programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ile Berke, son dönemde sallantıda olan evliliklerine dair aldıkları kararı sosyal medyadan duyurdu..

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışan, geçtiğimiz nisan ayında dünya evine giren Caner Toygar ile Berke’nin evliğinde geçtiğimiz ay büyük bir kriz çıkmıştı. Berke, canlı yayında ‘Caner bana şiddet uyguluyor’ demişti. Şok bir suçlamayla karşı karşıya kalan Caner ise ‘Beni 70 milyona rezil ettin. Hakkımı helal etmiyorum’ karşılığını vermişti.

ATV’de ekranlara gelen ‘Esra Erol’da’ programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ile Berke, son dönemde sallantıda olan evliliklerine dair aldıkları kararı sosyal medyadan duyurdu..© Aksam ATV’de ekranlara gelen ‘Esra Erol’da’ programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ile Berke, son dönemde sallantıda olan evliliklerine dair aldıkları kararı sosyal medyadan duyurdu..
Boşanmanın eşiğine gelen ikili, aralarındaki sorunu çözdü. İkili, sosyal medyada birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Berke, instagram paylaşımına, ‘İnşallah kötü günler geride kaldı. Tüm olumsuzluklara rağmen ‘biz’ olarak devam etmeye kara verdik’ notunu yazdı.