Buse Varol ve Alişan çiftinin oğulları Burak sünnet oluyor

Ünlü şarkıcı Alişan ile oyuncu eşi Buse Varol’un bebekleri bugün sünnet oldu. Alişan ile 6 yıldır aralarında süren küslüğe geçtiğimiz günlerde son veren Demet Akalın da ünlü şarkıcının oğlunun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı

Alişan ve Buse Varol çifti oğlu Burak’ı sünnet etti. Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre, Burak’ın sünneti doğumunun da gerçekleştiği Altunizade’de bulunan özel bir hastanede yapıldı.

Çift hastane çıkışı objektiflere poz verdi. Alişan, “Sünnetini gördük. Sıra askerliğini, evlendiğini görmekten inşallah” dedi.

Demet Akalın’ın Burak’ın sünnetini sosyal medya hesabından duyurmasına teşekkür eden Alişan, “Hastaneye gelmedi. Eve gelip ziyaret edecek” diye konuştu.

Alişan muhabirlerin Demet hanım beşi bir yerde takacakmış sözlerine ise; “Takı önemli değil. Önemli olan barışmamızdı” diye karşılık verdi.

Alişan ile 6 yıllık küslüklerine geçtiğimiz günlerde son veren Demet Akalın ünlü şarkıcının oğlunun fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden, “Paşam erkekliğe ilk adımını atıyor, oy kurban olurum” notuyla paylaşmıştı.