BURCLARINIZI OKUYUN ÇİRKİNLER :)

 

BALIK: Ailen tarafından yılın en hayırsız evladı seçileceksin her sene olduğu gibi. ayrıca seni çekemeyenlerin olduğunun farkında olduğunu belli etmeye çalıştığının farkındayız. Evet cümle biraz değişik oldu,aynı sen vallahi.

KOVA: Şu hayatı bu kadar ciddiye almasan, Kemal Sunal gibi gülsen ne bileyim bi akışına bıraksan dicem de bokunu çıkarmandan korkuyorum ya.

OĞLAK: Bi yol gözüküyo sana. Tatil olabilir, bakkala filanda gidebilirsin ama bi yol var yani. Yarım kalan işlerini hallet, ölcen galiba.

YAY: Anlayışsız mısın sen? Sen niye insanları anlamamakta ısrar ediyosun? Sen ne değişik bi şey oldun, Parayla ciddi düşünmen gereken bir zaman. Ota boka harcayacağına az cebinde dursun mendebur. Kilo alıyosun, az ye bi doy artık :))

AKREP: Bi grup var, yemiyor içmiyor sıçmıyor ve senin dedikodunu yapıyor. Sen bu insanlara ne yaptın? Ayrıca yakında, en yakın arkadaşınız tarafından büyük bir kazık yiyebilirsiniz. Ben uyarıyorum, aranızı bozmak gibi olmasın da kesin yani bak

TERAZİ: “lastik cimnastik, biz size geldik bitlendik” cümlesi ne kadar anlamsız ve saçmasapansa senin hayatın da bu aralar öyle. Kendine gel, Ayrıca kıskançlığın yüzünden rahat yüzü görmedin be. Olsun, seni seven böyle sevsin. asdsada sevmiyolar di mi? Sevilcek gibi değil ki ya

BAŞAK:Etrafındakilerle uğraşmaktan kendi hayatını yaşayamaz oldun. Utanmasan bakkalın, manavın dertlerini de üstüne alıncan. Safsın sen biraz.

ASLAN: Üşenme konusunda master yaptın resmen be. Bir sürü işin yarım kaldı, aşk meşk işlerini bile üşenmekten bırakır oldun, gerçi sonu belli. Senin buralardan öyle bi gitmen lazım ki Müge Anlı bile bulamasın, kariyerine son versin hatta heykelini evine diksin. Yorgun serseri seni.

YENGEÇ: Canını yediğim ilk bahar temizliğini beceremedin Yaza kaldın. Şu ayarsızları sal artık hayatından Ama hep dört ayak üstüne düşmeni şaşkınlıkla izliyorum. Her defasında şansın böyle yaver gitmeyecek. Yakında biri gelecek, dibin düşecek.

İKİZLER: Bi tane götten bacak var arkandan bol bol konuşan onu bi ara halletmemiz lazım. Yeni birisi girecek hayatına, ama baya GİRECEK yani, ayrıca Bu ara sende göz var. Hem de Tarkan filmlerindeki Tepegöz ayarında. Git kendini okut üflet belki nazar edenleri yamultursun.

BOĞA: Stres ve sıkıntıların bitmesine rağmen yenileri yolda. Bahtsız bedeviliğin yakında son bulacak ve kutup ayısı mertebesine ulaşacaksın. Biri girecek hayatına sonra çıkacak, sonra yine biri girecek, sen çıkacaksın. Sonra yine biri girecek derken bi bakmışın yaş 80.

KOÇ: Pişman olup, pişman olduğun şeyleri tekrar yapmakta üstüne yok. Aferin devam et, her şeyin içine edip oturup ağlarsın artık.

Seni acayip çok fena feci efsane seven biri var haberin ola.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir