Burçlara göre insanların en büyük korkuları bakın nelermiş? Her burcun bilinçaltında ayrı bir korkusu var

Burçlara göre en büyük korkunuz nedir? Bilinçaltımızda gizlenen korkularımızı burçlarla yorumlayabilir miyiz? İşte en belirgin özelliklerinden yola çıkarak burçların etkisiyle oluştuğu düşünülen en büyük korkularınız…

Koç burcu

Ateşli ve hızlı koçları en çok korkutan şey yaşadıkları yakın ilişkilerdir. Koçlar bu yüzden kendilerini her zaman sevecen ve iyi huylu olmak zorunda hissederler.

Boğa burcu


Emin adımlarla toprağa basan boğa için en büyük korku bilinmeyendir. Boğa gerçekten gelecekten ve gelecekle ile ilgili gerçekleşecek olaylardan korkar.

İkizler burcu


Mükemmellik çizgisine önem veren ikizler için en büyük korku başarısızlık ve yetersizlik duygusudur.

Yengeç burcu


İyi kalpli yengeçler için en önemli şey hayata dahil olmaktır. Savunmasız olmaktan nefret eden yengeçlerin en kötü kabusları aileleri ve sevdikleri tarafından reddedilmektir.

Aslan burcu


Her zaman dikkatleri üzerlerinde isterler ve sevdiklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışırlar. Fakat yeterli ilgi ve alaka görmemek aslanların en büyük korkusudur.

 

Başak burcu


Bağımsızdırlar ve organizasyon yetenekleri üst seviyededir. En büyük korkuları bağımlı hale gelecekleri bir ilişkidir.

 

Terazi burcu


Empati yeteneği yüksek terazi burcu için anlayış çok önemlidir.Başkalarını önemserler. Başkalarını incitmek ve onlara zarar vermek en büyük korkularıdır.

 

Akrep burcu


Güçlü ve enerjik duruşuyla akrep yenilmez gibi dursa da en büyük hassas noktaları duygusallıklarıdır. Kısaca akrepler duygusal acıya karşı zayıftırlar. En çok ihanete uğramaktan korkarlar.

 

Yay burcu


Özgür ruhlu yay için en büyük korku özgürlüğünün kısıtlanması ve çaresiz hissetmektir.

 

Oğlak burcu


Oğlak için en büyük korku rüyalarının elinden alınmasıdır.Çabalayarak ve çok çalışarak elde ettiği şeylerin elinden alınmasından ve akranları tarafından alay edilmekten çok korkarlar.

 

Kova burcu


Doğal bir koruyucu olan kova için en büyük korku güçsüz ve zayıf düşmektir. çaresiz olmaktan kovalar gerçekten çok korkarlar.

 

Balık burcu


Reddedilme ve terkedilme balıkların en büyük korkusudur.Bütün ilişkilerinde en üst noktayı yaşayan balıklar için güvensizlik en büyük kabusları olur.