Bu resimdeki en sersem kişi sizce hangisi? 1’den dörde kadar numaralandırılan çizimlerden size göre en tehlikeli durumda olanı seçin, kişiliğiniz ortaya çıksın

Bu resimdeki en sersem kişi sizce hangisi?

1’den dörde kadar numaralandırılan çizimlerden size göre en tehlikeli durumda olanı seçin, kişiliğiniz ortaya çıksın.

Haftanın kişilik analizine hoşgeldiniz!

Resimde 4 kişi var, hepsi başka bir pozisyonda duruyor. Bu 4 kişiden size göre en sersem hareketi yapan hangisi?

Vereceğiniz karar kişiliğiniz hakkında ipuçları verecek.

Seçiminizi yaptıysanız gelelim değerlendirme kısmına…

1 numaralı çizimi seçtiyseniz; Lider ruhlusunuz ve dışa dönük bir yapınız var. Çevrenizdekiler size güvenebileceklerini biliyor ama aynı zamanda inatçılığınızla da nam salmışsınız. Genelde alelacele kararlar vermeye meyillisiniz. Fikirlerinizi tekrar gözden geçirmek için kendinize biraz zaman verin.

2 numaralı çizimi seçtiyseniz; ‘2 düşün, 1 söyle’ deyişi tam da sizin için söylenmiş. Bilgelik ve duygusal kararlılık göbek adınız. Ancak yine de bazen sorumlulukları başkalarına yükleme eğiliminiz var. O kadar nazik ve cömertsiniz ki çevrenizdeki kötü niyetli insanların bunu suistimal edebileceği aklınıza gelmiyor.

3 numaralı çizimi seçtiyseniz; Hayal kurmayı çok seviyorsunuz ve hayalleriniz epey cesur. Yine de gerçek hayatla hayalleri karıştırmama noktasının neresi olduğunu biliyorsunuz. Savurgan düşüncelerinize anlam veremeyen çok kişi var!

4 numaralı çizimi seçtiyseniz; Disiplinli ve ayakları üzerinde sağlan duran bir yapınız var. Her şey hakkında bir fikriniz var, ve genelde sisteme karşısınız. Yine de nerede durmanız gerektiğini dikkatli düşünmenizde fayda var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir