Bu Çocuk Çok Konuşulacak Yetenek Sizsiniz Türkiye Baha Bayırlı

Bu Çocuk Çok Konuşulacak 

Star Tv de yayınlanan izlenme rekorları kıran yapımcılığını Acun Ilıcalı’ nın yaptığı, Hülya Avşar, Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı’ nın Jürüliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programda dün gece dört yaşındaki minik baterist Baha Bayırlı harikalar yarattı ve geceye damgasını vurdu..
İlki 16.12.2012 yayınlanan ve izleyicileri kendine hayran bırakan minik baterist sevecen hareketleri ve sevimliliği ile 3 evet oyu alıp 2. tura yükselmişti.. Hülya Avşar o yayında da poposunu ısırmak istemişti ama sahneye çıkıp yanaklarından öperek Alp Kırşan, Hülya Avşar, Baha Bahadırlı birlikte Gangnam Style dansı yaparak salonu çoşturmuşlardı.
20.01.2013 tarihinde de yaptığı bateri şovu ile jüriyi ve izleyicileri kendine hayran bırakarak adeta büyüledi ve tam not alan minik Baha rekor düzeyde % 99 oy ile ilk sıraya yerleşti.. Daha sonrasında Hülya Avşar’ ın yanına çağırıp poposunu ısırması olay oldu ve sosyal medyayı salladı.. Sosyal medyanın fenomeni haline gelen Bahayı ne kadar sevdikleri mesajları paylaşılmaya başlandı..

2 yaşından bu yana bateri çalan ve babasının ona bateri çalmayı öğrettiğini söyleyen Baha Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Belediye İtfaiye Amiri 41 yaşındaki bir babanın oğlu, 2 yaşında ona alınan bateri takımı ile müzik eğitimi almadan televizyonda izlediği Rock ve Batı müziği kliplerini çalmaya başlamış, ailesi tarafından yeteneğinin erken farkına vardıklarını ve o istediği taktirde ona her türlü eğitimi alması için elimizden geleni yapacaklarını söyleyen aile, baterinin yanı sıra harmonika davul ve darbukada çalabildiğini söylüyorlar..

Bizde Yetenek Sizsiniz de başarılar diliyoruz..

Nihals~~

Konunun videosunu da izleyebilirsiniz…

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


http://youtu.be/iklm-vT6sJI