Bu Çocuğu Tanıdınız mı?

Bu Çocuğu Tanıdınız mı?

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLUK FOTOĞRAFLARI
Ünlü isimlerin çocuklukları daima merak edilir. Kimi ünlüler çocukluk simalarını korurken, kimilerinin ise çok değiştiğini gözlemleyebiliyoruz. Türkiye’nin en çok merak edilen isimlerinin çocukluk fotoğraflarını sizin için derledik…

Güzel gözleri ve masumiyeti ile dikkat çeken bu kız çocuğu ileride Türkiye’nin en ünlü oyuncularından biri olacak. Evet, o Beren Saat. Güzelliği ile baş döndüren Saat, daha küçücük bir çocukken dahi etkileyici bakışlara sahipmiş.
Beren Saat, şimdilerde ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile evli. Ünü Türkiye’yi aşan güzel oyuncu başarılı projelerde yer almayı sürdürüyor.

Soldaki küçük kız yıllar sonra Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden biri haline gelecek. O Çağla Şıkel… Şimdilerde sarı saçları ile görmeye alıştığımız ünlü manken, iki çocuk annesi ve hala kusursuz fiziği ile definelerin aranılan yüzü.

Pop müziğin önemli isimlerinden biri olan Serdar Ortaç, çok sevilen şarkılara imza atıyor. Zaman zaman sağlık problemleri ile gündeme gelen şarkıcı, manken Chloe Loughnan ile evli.

Kitleleri peşinden sürükleyen bir Megastar’ı çocukluk fotoğraflarından tanıyabilir misiniz? Fotoğraf, Megastar Tarkan’a ait. Evlilik haberleri ile uzun bir süre gündemde yer edinen ünlü şarkıcısının şimdilerde yeni projeleri merakla bekleniyor.

Onun kim olduğunu tanımak için saçlarına bakmanız yeterli… Kalabalık içinde bile kolayca tanınan bu küçük kız, oyuncu Elçin Sangu. Turuncu saçları ile dikkat çeken Sangu, çocukluk fotoğrafını yayımlayarak güzelliğinin orijinal olduğunu kanıtladı.

Şu masmavi gözlere bakın! Yakışıklılığı ile genç kızları kendisine hayran bırakan Kıvanç Tatlıtuğ’un çocukluğu… Türk dizilerinin vazgeçilmez ismi Kıvanç Tatlıtuğ, evlenerek genç kızları üzse de, yakışıklılığı ve yeteneği ile hala ekranların en çok aranılan ismi.

Babasının kucağında poz veren bu küçük çocuk şimdilerde bir medya devi. Acun Ilıcalı, henüz küçük bir çocukken anne, babası ve kardeşiyle aile fotoğrafı çektirmiş. Acun Ilıcalı, günümüzün en çok seyredilen programlarına imza atan önemli bir televizyoncu. Bununla birlikte, Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki ile sık sık adından söz ettiriyor.