Boşanma süreci devam ederken Mustafa Sandal’dan, Emina Sandal’a büyük jest!

Mustafa Sandal, eşi Emina’ya şarkı besteledi
Yakın çevresine eşi Emina Sandal’ısevdiğini ve barışmak istediğini söylediği iddia edilen Mustafa Sandal, eski hayat arkadaşı için şarkı besteledi


Mustafa Sandal ile Emina Sandal, 14 yıllık evlilik ve iki çocuğun ardından geçen şubat ayında ayrılık kararı almıştı. Boşanma süreci devam eden ikilinin cephesinden farklı haberler geldi.

Milliyet’in haberine göre Mustafa Sandal’ın yakın çevresine, ”İstemeden boşanıyoruz. Eşimi çok seviyorum. Her şey birden bire gelişti” dediği iddia edildi.

Emina Sandal için şarkı bestelediği ve barışma mesajı gönderdiği konuşulan sanatçının, evliliğini kurtarmaya çalıştığı öğrenildi.

Emina Sandal ise Hello! dergisinin Sırbistan edisyonuna kapak oldu. İki yıl önce ilişkilerinde duygusallığın bittiğini belirten şarkıcı, pişman olmadığını anlattı:

”Hiçbir zaman Mustafa’yla kavga etmedik. Sadece aramızdaki aşkı kaybettik. Geçen yıl ayrılmayı denedim ama erteledim, çünkü ailemin dağılmasını istemiyordum. Arkadaşlığımız devam edecek, çocuklarım İstanbul’da okuyacak. Bu kararı almak zordu ve kendimle gurur duyuyorum.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir