Boşandıktan Sonra Biri Düşüşe Diğeri Yükselişe Geçen 12 Ünlü Çift

Ünlülerin evlilikleri her zaman magazin gündeminin ilgisini çekmiştir. Evlilik bitse dahi, kime ne sağladı, kimden neler aldı hep konuşulmuştur. İşte bir dönem mutlulukları dillere destan olmuş, ayrılıkları içimizi yakmış ünlülerin, bir iyi bir kötü boşanma sonrası halleri…

Yiğit Bulut – Şule Zeybek

Yiğit Bulut ve ünlü haber spikeri Şule Zeybek yaklaşık 10 yıl evli kaldılar. Boşandıktan sonra Yiğit Bulut, kariyerinde büyük sıçrayış yaşadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanları arasına girdi. Şule Zeybek ise; öğlen kuşağında haber sunuculuğu görevine devam ediyor.

Asena Erkin – Caner Erkin

6 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda noktalayan çift, farklı kulvalarda yürümeye başladı. Asena Atalay televizyon ekranlarına transfer oldu, magazin programı sundu ama, başarılı olmadı. Caner Erkin ise kariyerinde yeni kararlar aldı. Aşk hayatında ise uzun süredir peşinde koştuğu aşkı buldu.

Burçin Terzioğlu – Murat Yıldırım

6 yıl evli kalan çift, şok bir kararla yollarını ayırmıştı. Murat Yıldırım aradığı aşkı henüz bulamadı. Oynadığı son dizisi pek başarılı olmasa da, rol aldığı filmle sinemada adından söz ettiriyor. Burçin Terzioğlu ise aşkı İlker Kaleli ile yeniden buldu. Kariyerinde ise Poyraz Karayel ile çıtasını yükseltiyor.

Çağla Şikel- Emre Altuğ

Örnek gösterilen evlilikleri ile uzun yıllar herkesi kendisine hayran bırakan çift, sürpriz bir kararla evliliklerini noktalamıştı. Evlilik sonrası Emre Altuğ ortalardan kaybolsa da, Çağla Şikel popülerliğini artırarak sürdürmeye devam etti.

Birce Akalay – Murat Ünalmış

Dizi setinde tanışarak ani bir kararla evlenen çift, daha sonra yine ani bir kararla boşanmıştı. Evlilik sonrası Birce Akalay, Sarp Leventoğlu ile evlenip kariyerinde uçuşa geçen kişi olurken, Murat Ünalmış ise kısa vadeli projelerde yer alarak dönem dönem ekranda olmaya devam ediyor.

Petek Dinçöz- Can Tanrıyar

Beyaz Showda evlenen ve olaylı bir evlilik yaşayan çift daha sonra ayrıldı. Ayrılığın ardından uzun süre magazin gündeminde yer bulan bu evlilik sonrası Petek Dinçöz, başka biri ile evlendi ekranlardan uzaklaştı. Can Tanrıyar ise sahibi olduğu magazin sitesi ve televizyon kanalı sayesinde popülerliğini korumaya devam etti.

Sibel Can – Hakan Ural

90’lı yılların evli, mutlu, çocuklu ünlülerinden olan çiftin boşanmaları uzun süre gündemin üst sıralarında kendine yer etmişti. Beraber bir çok dizi ve film projeleri olan çiftte ayrılık sonrası Sibel Can, sahne ve müzik kariyerinde üst basamakları zorladı. Hakan Ural ise magazin gündeminin bir adım gerisinde, ekranlarda ise daha az yer aldı.

Ayşe Özyılmazel – Ali Taran

Herkesin fazlasıyla şaşırdığı ve Ali Taran’ın eski eşinden boşanmasına neden olan bu evlilik günlerce konuşulmuştu. Olaylı bir şekilde boşanan çiftten geriye kalan, Ayşe Özyılmazel’e artı sağlayan popülerlik oldu. Ali Taran ise jüri üyesi olduğu programdan ayrılarak ekrandan tamamen uzaklaştı.

Ceyda Düvenci – Kaan Girgin

Rol aldıkları dizi ile hayatlarını birleştiren çift sessiz sedasız boşanmıştı. O dönem televizyonda oldukça sık boy gösteren ikili, evlilikleri sonrası Ceyda Düvenci’nin popülerlik ve kariyer anlamında oldukça yol kat etmesini sağladı. Kaan Girgin ise dönem dönem ekranda olmaya devam etti.

Burcu Kara – Buğra Gülsoy

Birbirilerine çok yakıştırılan çift ani bir kararla evliliklerini noktaladı. Evlilik sonrası Burcu Kara kariyerinde pek fazla yükseliş gösteremedi. Buğra Gülsoy ise kariyerinde oldukça yüksek sıçrayışlar yaptı.

Vildan Atasever – İsmail Hacıoğlu

Sette tanışan ünlü oyuncular ilişkilerini evliliğe taşımış, hatta İstanbul’dan uzak bir hayat yaşamaya başlamıştı. Daha sonra aldıkları kararla boşanmış, herkesi şaşırtmıştı. Evlilik sonrası kariyerinde sıçrayış yaşayan isim Vidan Atasever oluyor. Geçen yaz bir dizi ve bu sezon da Muhteşem Yüzyıl ile ekranda boy gösterdi. İsmail Hacıoğlu ise ekranlardan bir süredir uzak. Tekrar evlenen oyuncu, baba olmak için gün sayıyor.

Alican Yücesoy – Melisa Sözen

Mutlu başlayan aşkları nikahla sonuçlanan çift, şok bir kararla yollarını ayırmıştı. İkisi de farklı aşklara yelken açmış durumda. Melisa Sözen ekranlardan uzak dursa da Alican Yücesoy oyunculukta yükselişe geçti..

Bonus: İkisi de Arşa Çıktı! Aslı Enver – Birkan Sokullu

Yaklaşık 3 yıl evli kalan çift, boşandıktan sonra adeta hayatlarında evrim geçirdi. Birkan Sokullu yakışıklılığı ve oynadığı dizi ile hayran kitlesini uçurdu. Aslı Enver ise Murat Boz ile yaşadığı aşk ile gündemin üst sıralarında kendisine yer buluyor.

Kaynak: onedio.com