Berkay’ın eşi Özlem takipçisine ateş püskürdü

Kızı Arya için okuttuğu mevlitte giydiği mini elbisesiyle eleştirilere maruz kalan popçu Berkay’ın eşi Özlem Katipoğlu, bir takipçisinin ‘Rabbim bunlara çocuk veriyor’ yorumuna ‘Parmaklarını koparırım’ diyerek cevap verdi


Popçu Berkay ile manken Özlem Katipoğlu 30 Ağustos 2016’da evlenmişti. Geçen Temmuz’da da kızları Arya dünyaya gelmişti.

Kızının mevlitine beyaz mini bir elbiseyle katıldığı için eleştirilere maruz kalan Özlem Katipoğlu , bir takipçisinin yorumuna adeta çıldırdı.


Bir takipçisinin “Rabbim bide bunlara çocuk veriyor” yorumunu gören Özlem Katipoğlu şu cevabı verdi:


PARMAKLARINI KOPARIRIM”

“Allah da sana şu söylediğinin aynısının bin katını versin. Pis kalpli, annesin bir de terbiyesiz. Sen biliyor musun Kur’an okunurken ne giydim, ne yaptım? Senin o yorum yazan parmaklarını koparırım! Senin yaptığın şu yorum, benim giydiğimden de günah.”

HADDİNİ BİL

“Allah çocuğunu korusun senin gibi anadan bence! Sen kimsin ki Rabbimizi sorguluyorsun? Seni bulursam çok kötü yaparım Hadsiz! Haddini bil! Özür dile”


ÖZLEM KATİPOĞLU KİMDİR?

Özlem Katipoğlu, 29 Ekim 1991’de Balıkesir’de dünyaya geldi.
Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okudu. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


Birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.


2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolüne hayat verdi.


Güzel model, İki yıl önce popçu Berkay Şahin ile büyük bir aşka yelken açarak magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.


Özlem Katipoğlu 30 Ağustos 2016’da da Berkay ile evlenmişti.Geçen Temmuz’da da kızları Arya dünyaya gelmişti.Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir