‘Bal Yemeyin’ Açıklaması Yapan Canan Karatay’ı Arayan Öfkeli Arı Adam Bahtiyar

‘Bal Yemeyin’ Açıklaması Yapan Canan Karatay’ı Arayan Öfkeli Arı Adam Bahtiyar

Ülkemizde herkese hitap etmeyen açıklamalara karşı yapılan protestoların bir hayli ilginç hal almasına üzülelim mi yoksa sevinelim mi bilmek gerçekten çok güç… Bu kez ilginç bir protesto, Canan Karatay’a geldi. Özellikle boğazına düşkün insanların bir numaralı düşmanı haline gelen Canan Karatay en son “Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin” açıklamalarında bulundu. Bal aşığı olduğunu düşündüğümüz Tiyatro oyuncusu Bahtiyar Keskin de bu sözleri protesto etmek için arı kıyafeti giyerek Karatay’ı protesto etti.Canan Karatay Karadeniz Kitap Fuarı’nda “Yaşam Boyu Sağlık” adlı söyleşisinde “Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin” açıklamalarında bulundu.

Buna içerlenen 54 yaşındaki tiyatro oyuncusu ve dizi yapımcısı Bahtiyar Keskin kendisine bir adet arı kıyafeti diktirerek sokaklara çıktı.

Bahtiyar Keskin Bursa sokaklarında arı kıyafetiyle dolaşıyor, kovanların olduğu ağaçlara tırmanıyor ve sura çıkarak kendi dilinde protestosunu gerçekleştiriyor.

Arı Adam’ı gören halk ise bazen ondan korkuyor, bazen anlam veremiyor, bazen de gülüyor.


Arı Adam şimdi Canan Karatay’ı arıyor ve tepkisini göstermek istiyor. Yapıtğı açıklamalarda “Canan Karatay’ı bir görsem onu sokacağım” diyor ve devam ediyor…

“Canan Karatay, bal yemenin insan ömrünü kısalttığını söylüyor. Bu çok yanlış bir ifadedir. Ben tiyatro sanatçısı olarak balın ne kadar faydalı bir gıda olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

“Karatay’ı protesto ediyorum. Yanlış değerlendirme ve bilgilendirme yapmıştır. Balın bin bir derde faydası vardır”

Arı Adam’ın bu ilginç protestosunda kendisine başarılar diliyoruz. Eh efendim protesto olacaksa böyle olsun…

Bahtiyar Keskin daha önce gündeme kuş kostümüyle yaptığı protestolar ile gelmişti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir