Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı

Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı

Üsküdar’da dün babaları Aslan Güleryüz tarafından öldürülen Ahmet (24) ve Onur Güleryüz (20) kardeşler son yolculuklarına uğurlandı. Olaydan yaralı olarak kurtulan 22 yaşındaki Orçun Güleryüz, cenaze töreni öncesi yaşadıklarını anlattı.

Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı Üsküdar, Yavuztürk Mahallesi’nde babaları Aslan Güleryüz tarafından dün evlerinde öldürülen Ahmet ve Onur Güleryüz için bugün öğle vakti Çekmeköy Nişantepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı Törenin ardından iki kardeş Nişantepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

‘Babam başıma keserle vurdu’ Olaydan yaralı olarak kurtulan Orçun Güleryüz yaşadığı dehşeti anlattı.
Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı Orçun Güleryüz, “Gece bir şey yoktu. Sabah saatleriydi, uyuyorduk. Onur ağabeyimle, babam aynı odada kalıyordu. Biz de Ahmet ağabeyimle aynı odada uyuyorduk. İlk önce Ahmet ağabeyimi bıçaklamış, keserle kafasına vurmuş. Ona öldürürken ben hiçbir şey duymadım. Sonra bana yönelip uyurken başıma keserle vurdu. Tekme atıp iteleyip kaçtım. Onur ağabeyim geldi; ‘Baba ne yapıyorsun’ dedi. Bu sefer ona vurdu ağabeyim yere yığıldı. Ahmet ağabeyimin yardımına koştum. Ama yorganı kaldırdığımda delik deşik olmuştu. İkisini öldürdükten sonra benim peşimden koştu, kaçtım. Komşulardan yardım istedim” dedi.
Baba dehşetinden kurtuldu, yaşadıklarını anlattı Güleryüz, “Akşam hep birlikte sohbet etmiştik, iyiydi. Bir sıkıntı yoktu” şeklinde konuştu.