Avukat Aslı Çelik Hatemi, Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’e dava açtı

Avukat Aslı Çelik Hatemi, Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’e dava açtı

Aslı Çelik Hatemi kendisine geçen Ocak ayında başvuran Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik aleyhine haksız yere azledilmekten 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı

Mustafa Ceceli, günlerdir boşanma haberleri ve Selin İmer’le olan yeni ilişkisiyle magazin gündeminden düşmüyor.

Mustafa Ceceli’nin, eski eşi Sinem Gedik’ten boşanmasından bir gün sonra Selin İmer’le çekilmiş özel fotoğrafları POSTA ortaya çıkarmıştı.

Şarkıcı verdiği röportajda Sinem Gedik’le evliliğinin iki senedir çırpındığını, yaşadıklarının bir haftada olup bitmediğini söyleyip Selin İmer’le bayramdan sonra evleneceklerini açıklamıştı.

Mustafa Ceceli sosyal medyada paylaştığı yazıda ise Selin İmer’le çekilmiş fotoğraflarının basına sızdırılmasında eski eşini suçlayan ifadeler kullanmıştı.

Önceki gün bu konuyla ilgili önemli bir gerçek daha ortaya çıktı. Boşanma davalarındaki başarısıyla bilinen ve İbrahim Kutluay’a boşanma davası açan Demet Şener’in avukatlığını yapan Aslı Çelik Hatemi geçen Ocak ayında kendisine başvuran Sinem Gedik aleyhine haksız yere azledilmekten 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Dava, 19. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülecek.

Davanın gerekçeleri arasında; Sinem Gedik’in, Mustafa Ceceli ile anlaşmalı boşanmayı gerçekleştirdikten sonra davaya konu olmamış birtakım delillerin, avukatlık etik kuralları ile bağdaşmayan şekilde gündeme getirilmesini talep etmesi ve bunu kabul etmeyen Hatemi’yi haksız yere azletmesi yer alıyor.

Mustafa Ceceli, sosyal medyada “Gizlice bilgisayarıma girilip e-postamdan fotoğrafların fotoğrafı aylar önce çekilmişti zaten. Nedense anlaşmalı boşanma protokolündeki istekler yerine getiriline kadar beklenildi” diye yazmıştı.