“Aslı’nın bu özelliği ve beklentisi Murat’ı bunaltmış olabilir…”

BU İLİŞKİ TARİH OLDU

Aslı Enver-Murat Boz aşkı tarih mi oldu? Yoksa çift ikinci ayrılık krizini de atlatır mı? İlişkinin Enver’in evlilik ısrarı yüzünden bittiği, Boz’un Amerika’dan döndükten sonra telefon numarasını değiştirdiği söyleniyor. Magazin Konseyi bu konuda ne düşünüyor?

Onur Baştürk: Onlara yakın kaynakların aktardığı bilgilere bakılırsa bu ilişki tarih oldu. Aslı Enver’in evlilik ısrarı etkili olmuş evet, ama bir yandan uzun süreden beri zaten çok da iyi gitmiyormuş ilişkileri. Yoksa Murat Boz neden bu kadar hızlı bir şekilde bitirip soluğu yurtdışında alsın? Demek ki canına tak eden bir şeyler oldu.

Ömür Gedik: Eğer dendiği gibiyse, Aslı evlenmek istediyse ve Murat buna yanaşmamakta ısrarlıysa, ilişkinin bu yüzden çıkmaza girmesi gayet normal. Bu durumda ayrılık krizini ancak bir evlenme teklifiyle atlatabilirler. Ayrılık nedeni başka bir şeyse durum değişir tabii. Ama nedeni ne olursa olsun, bir ayrıl, bir barış nereye kadar?

Cengiz Semercioğlu: Önce Hadise ardından Eliz Sakuçoğlu’na mal edilmeye çalışıldı bu ayrılık. İhaneti gündeme getirip Murat Boz’un imajını bozmaya çalışıyorlar. Aslı Enver’in, Birkan Sokullu’yla evliliğinde de ne kadar evcil, setten eve koşan biri olduğunu biliyoruz. Eşine ve evine düşkün biri Aslı… Bu özelliği, evlilik beklentisi, üzerine bu kadar düşülmesi Murat’ı bunaltmış olabilir.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.