Anne 8 Yavru Dünyaya Getirdi – 9.’yu Görenler Şaşırıp Çığlık Attı

Daha önce böyle bir yavru görmemişsinizdir! 😮

Canlıların dünyaya gelişini izlemek kadar hayret verici olaylara az rastlanır.Bebeklerin dünyaya gelişi mucizevidir. Yine aynı şekilde yavru köpekler de dünyaya gelirken bizleri şaşırtırlar.Kedi veya köpeklere karşı uzak duranlar bile yavrularına dayanamazlar.Mark ve Elaine Cooper çiftinin köpekleri de yeni doğum yaptı.

Mark ve Elaine Cooper çifti, köpekleri Milly’nin hamile olduğunu duyunca hem gerildiler hem de heyecanlandılar.

Evcil hayvanınızın anne oluşuna tanıklık etmek değişik türden bir duygu olsa gerek. Mark ve Elaine, doğum günü iple çekmeye başladı.

Yavrular sağlıklı bir şekilde dünyaya gelince Milly hemen annelik görevine soyundu. Sanki yıllardır annelik yapıyormuş gibi davranmaya başladı.

Milly yavrularını emzirdikten sonra Cooper çifti yavruları izlemeye başladı. Hepsi sağlıklı görünüyordu.

Sadece son yavruda bir tuhaflık vardı.Yavru diğerlerinden farklı görünüyordu. Mark ve Elaine daha önce böyle bir köpek görmemişti.

Elaine, Inside Edition’a “Başta çok şaşırdık. Sonra da gülmeye başladık” dedi.

Son yavru tek dişiydi ve rengi yemyeşildi! Başta bir sorun olduğu düşünülse de yavruların bu renkte doğması normalmiş. Köpeğe Şrek filminden esinlenilerek Fifi ismi verildi. Bundan daha iyi bir isim olamazdı herhalde.

Uzmanlar, plasentada yavruların biliver isimli maddeye maruz kaldığından bu renkte doğduklarına inanıyorlar. The Sun’dan aktarılanlara göre benzer vakalarla sıkça karşılaşılıyormuş.

Renk zamanla normale dönse de Fifi şimdilik bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Daha önce böyle bir köpek gördünüz mü?

Doğanın eşsizliğinden etkilenmemek elde değil!

Yavruları görüp de sevmemek mümkün değil! Mucize yavruyu tanıdığınız herkesle paylaşın! 🙂